Yatağan İlçe Emniyeti'nden Vatandaşlara Afişli Uyarı

Yatağan Kaymakamlığı koordinesinde ilçede yürütülen Koronavirüs (Covid-19) salgını ile etkin mücadele kapsamında Yatağan Emniyet Müdürlüğü tarafından özel olarak afişler hazırlatılırken, hazırlatılan afişlerin vatandaşların sıklıkla bulunduğu yerlerde teşhir edilmesine başlandı.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Esma Turan'ın haberine göre; Koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  ülke genelinde olduğu gibi Yatağan İlçesi'nde de bir dizi tedbirler alındı. Alınan tedbirlerin uygulanıp uygulanmadığı ise özel olarak oluşturulan denetleme heyetleri tarafından denetlenmeye devam ediyor. İlçe Kaymakamı Onur Kökçü de denetlemelere katılarak tedbirlere uyulup uyulmadığını yakından takip ediyor. Kaymakam Kökçü ‘ye denetlemelerde Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve  İlçe Jandarma Komutanı Resul Murat Kılıçarslan da eşlik ediyor.  
Yatağan İlçesinde Kaymakamlık koordinesinde titizlikle  yürütülen koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında bu kez de  özel olarak afişler hazırlatıldı. Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 32. Bölge Muğla Eczacı Odası ‘nın katkılarıyla hazırlatılan 2 farklı afişin Yatağan Kaymakamlığının bilgisi dahilinde teşhir edilmesine başlanıldı. Yetkililer  vatandaşlardan da koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymalarını isterken; özellikle hijyene dikkat edilmesini, maske takılmasını ve sosyal mesafeye uyulmasını istediler.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN