Sağlık

Muğla'nın haftalık vaka sayısında düşüş devam ediyor Muğla'nın haftalık vaka sayısında düşüş devam ediyor
Muğla'nın haftalık vaka sayısı 56,26'ya düştü Muğla'nın haftalık vaka sayısı 56,26'ya düştü
Muğla'nın haftalık vaka sayısı 183,46'ya düştü Muğla'nın haftalık vaka sayısı 183,46'ya düştü
Muğla'nın haftalık vaka sayısı 250,91 Muğla'nın haftalık vaka sayısı 250,91
Kişinin Hasta Olmadığı Halde Hasta Olduğunu Düşünmesi: Hastalık Hastalığı Kişinin Hasta Olmadığı Halde Hasta Olduğunu Düşünmesi: Hastalık Hastalığı
Muğla'nın haftalık vaka sayısı 200'ü geçti Muğla'nın haftalık vaka sayısı 200'ü geçti
Sağlık Haberleri

Muğla'nın haftalık vaka sayısı 39.76'ya düştü 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre her 100 bin kişide haftalık vaka sayısını açıkladı. Muğla’nın bu hafta ki vaka sayısı 39,76 oranına düştü. 

Muğla'nın haftalık vaka sayısında düşüş devam ediyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre her 100 bin kişide haftalık vaka sayısını açıkladı. Muğla’nın bu hafta ki vaka sayısı 41,47 oranına düştü.

Marmaris’te vaka sayısı sıfır!

Kaymakam Aksoy:” Şimdi dünyaya ilan etmenin zamanı: Marmaris’te vaka yok. Maske, mesafe, hijyen.”

Muğla'nın haftalık vaka sayısı 56,26'ya düştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı. Muğla’nın bu hafta ki vaka sayısı oranı 56,26'ya düştü.

Muğla'nın haftalık vaka sayısı düşüyor 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı.

Muğla'nın haftalık vaka sayısı 183,46'ya düştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı.

Muğla İl Sağlık Müdürü Gencer’den aşı çağrısı

Covid-19 salgınına karşı Muğla’da devam eden aşılama çalışmalarında vatandaşların kısıtlama döneminde randevu alarak aşılarını yaptırmaları istendi.

Muğla’nın yüzde 25’i 1’inci doz aşı oldu   

14 Ocak’ta sağlık çalışanları ile başlayan Covid-19 aşılama çalışmalarında Muğla’da bugüne kadar 251 bin kişi birinci doz, 163 bin kişi de ikinci doz aşılaması yapıldı.   

Muhtarlara aşı müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nın ardından alınan yeni tedbirleri açıkladı ve tam kapanmaya gidildiğini duyurdu. Yeni kararların yanı sıra Erdoğan, açıklamasında muhtarlara da müjde vererek, mahalle muhtarlarının aşılanmasına başlanacağı açıklandı.

Muğla'nın haftalık vaka sayısı 250,91

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre haftalık vaka sayısını açıkladı.

Kişinin Hasta Olmadığı Halde Hasta Olduğunu Düşünmesi: Hastalık Hastalığı

Hastalık hastalığı olarak adlandırılan psikiyatrik rahatsızlık, kişinin tanısı konulmuş herhangi bir hastalığı bulunmadığı halde ciddi bir sağlık sorunu olduğunu düşünmesine ya da ilerleyen zamanlarda ciddi bir hastalık geçireceğini düşünmesine neden olan bir hastalıktır. Hastalık hastalığına sahip olan bireyler özellikle beyin, kalp veya diğer önemli organlarda bir işlev bozukluğunun olduğuna inanırlar ve ciddi hastalıklar geçirdiklerini düşünürler.

Aşılamada sıra 55 yaş üstüne geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşılamada sıranın 55 yaş üstüne geldiğini duyurdu.

Sağlık Meslek Örgütleri, yaşam hakkımızdan vazgeçmiyoruz

Muğla Sağlık Meslek Örgütleri "Yaşam hakkımızdan vazgeçmiyoruz, ölümleri durdurun" diyerek Muğla İl Sağlık Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaptı.

Muğla'nın haftalık vaka sayısı 200'ü geçti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 - 9 Nisan tarihleri arasındaki 100 bin nüfusa karşılık gelen toplam vaka sayısının yer aldığı güncel haritayı paylaştı.

Fethiye’de yaklaşık 10 bin PCR testi 

Korona virüs salgını, alınan tüm tedbirlere rağmen artarken; Fethiye’de ayda 9-10 bin kişiye PCR testi yapıldığı öğrenildi. Fethiye Devlet Hastanesi’nde PCR test sonuçlarına göre ayda yaklaşık bin kişinin durumunun pozitif olduğu ve karantina altına alındığı öğrenildi. Devlet Hastanesi Pandemi Servisi’nde son günlerde 50 yatağın dolduğu, yoğun bakım servisinde de 6-7 kişinin tedavi gördüğü belirtildi. Yetkililer mutant virüse dikkat çekerek; Kovid-19 tedbirlerine uyulması gerektiğini hatırlattılar. 

Muğla kızarmaya devam ediyor!

Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasına yansıyan verilere göre, Muğla’nın Menteşe ilçesinde bazı yerlerdeki risk haritasının kırmızıya döndüğü görüldü. Kentteki vaka artışı Sağlık Bakanlığı’nın ‘Hayat Eve Sığar’ uygulamasına da yansıdı.

Haritada mavi il kalmadı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, Twitter'dan yayınladığı harita 81 ilden 69'unun kırmızıya döndüğünü gözler önüne serdi. Açıklanan haritaya göre, Türkiye'de bugüne kadar hep mavi olan Şırnak da artık sarı.

Bakan Koca, oran yaşlılarda düşerken gençlerde artıyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yaşlı vatandaşların toplam vaka sayısı içerisindeki oranının düştüğünü, gençlerin oranının ise arttığını duyurdu.

Muğla'nın haftalık vaka sayısı yine arttı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 27 Mart - 2 Nisan tarihleri arasındaki 100 bin nüfusa karşılık gelen toplam vaka sayısının yer aldığı güncel haritayı paylaştı.

Toplam 881 haber.