Güncel

BÜYÜDÜKTEN SONRA DOĞAYA BIRAKILACAK BÜYÜDÜKTEN SONRA DOĞAYA BIRAKILACAK
Fethiyeli Şehit Uzman Çavuş Ağır dualarla anıldı Fethiyeli Şehit Uzman Çavuş Ağır dualarla anıldı
Karaot Halk Plajı'nda yoğun mesai Karaot Halk Plajı’nda yoğun mesai
ÖZTÜRK 'HERKESİ, 15 TEMMUZ AKŞAMI BEŞKAZA MEYDANINA BEKLİYORUZ' ÖZTÜRK; “HERKESİ, 15 TEMMUZ AKŞAMI BEŞKAZA MEYDANINA BEKLİYORUZ”
17 Şehidimizin Mezarlıklarında Temizlik Ve Bakım İşlemi Yapıldı 17 Şehidimizin Mezarlıklarında Temizlik Ve Bakım İşlemi Yapıldı
Üretici firmadan zeytinyağı Üretici firmadan zeytinyağı
Fethiye Belediyesi Kendi Ürettiği Konteynırlarla Ambalaj Atıklarını Toplamaya Hazırlanıyor Fethiye Belediyesi Kendi Ürettiği Konteynırlarla Ambalaj Atıklarını Toplamaya Hazırlanıyor
Uçak, '15 Temmuz direnişle dirilişin destanıdır' Uçak, '15 Temmuz direnişle dirilişin destanıdır'
SALI PAZARI'NIN GÖZDESİ MISIR OLDU SALI PAZARI’NIN GÖZDESİ MISIR OLDU
Ördekler kanalı mesken tuttu Ördekler kanalı mesken tuttu
ÇOBANLAR MERKEZ CAMİ YENİLENDİ ÇOBANLAR MERKEZ CAMİ YENİLENDİ
JAK Timleri Fethiye'de göreve başladı JAK Timleri Fethiye'de göreve başladı
MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci'den 15 Temmuz mesajı MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci'den 15 Temmuz mesajı
Bodrum'da yaşanan su kesintileriyle ilgili açıklama Bodrum’da yaşanan su kesintileriyle ilgili açıklama
Başkan Demir: '15 Temmuz birlik ve beraberlik destanıdır' Başkan Demir: '15 Temmuz birlik ve beraberlik destanıdır'
BAŞKAN KARACA, ÖLÜDENİZ'DE ESNAFLARLA BİRARAYA GELDİ BAŞKAN KARACA, ÖLÜDENİZ’DE ESNAFLARLA BİRARAYA GELDİ
Muğla Belediye eski başkanı Orhan Çakır son yolculuğa uğurlandı Muğla Belediye eski başkanı Orhan Çakır son yolculuğa uğurlandı
Kartal Yuvası pistinde çalışmalar tamamlandı Kartal Yuvası pistinde çalışmalar tamamlandı
Güncel Haberleri

BÜYÜDÜKTEN SONRA DOĞAYA BIRAKILACAK

Seydikemer İlçesi’nde, Baykuşgiller familyasından küçük bir baykuş türü olan yavru Kukumav Kuşu duyarlı bir vatandaş tarafından kedinin ağzından kurtarıldı. Yavru kuşun gerekli tedavilerinin ardından doğaya bırakılacağı bildirildi.

Fethiyeli Şehit Uzman Çavuş Ağır dualarla anıldı

Hakkari’de PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Yasir Ağır, şehadetinin birinci yıl dönümünde dualarla anıldı. Emekli İmam Ramazan Ağır’ın oğlu olan şehidimiz için evinde mevlidi şerif okutulup, dualar edildi.

Karaot Halk Plajı’nda yoğun mesai

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen Karaot Halk Plajı’nda incelemelerde bulundu. Halk Plajı’nın kısa bir süre sonra açılması bekleniyor.

ÖZTÜRK; “HERKESİ, 15 TEMMUZ AKŞAMI BEŞKAZA MEYDANINA BEKLİYORUZ”

15 Temmuz Darbe Girişiminin 4. Yılında, hem şehitler anılacak hem milletin zaferi kutlanacak.

17 Şehidimizin Mezarlıklarında Temizlik Ve Bakım İşlemi Yapıldı

Seydikemer Belediyesi Tarafından 17 Şehidimizin Mezarlıklarında Temizlik Ve Bakım İşlemi Yapıldı.

Üretici firmadan zeytinyağı

Her hafta kurulan Salı Pazarı’nda üreticiden vatandaşa direk satış yapan zeytinyağı üreticisi Koray Karaçelik; fabrikadan halka zeytinyağının yanında zeytinyağı sabunu, zeytin çiçeği kolonyasını; halkın beğenisine sunuyor.

Fethiye Belediyesi Kendi Ürettiği Konteynırlarla Ambalaj Atıklarını Toplamaya Hazırlanıyor

Fethiye Belediyesi, vatandaşın taleplerini yerine getirebilmek ve atık toplama sistemini daha ileriye taşıyabilmek amacıyla geri kazanılabilir nitelikteki atıklar için, 25 adet geri dönüşüm konteynırı üretti. Üretilen 25 adet konteynır, şehrin belli noktalarına yerleştirildi.

Uçak, '15 Temmuz direnişle dirilişin destanıdır'

FETÖ terör ögürütü tarafından 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilen darbe girişiminin 4'üncü yılında açıklama yapan Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, kalkışmanın milletin güçlü iradesi sayesinde hainlerin emellerine ulaşamadığını açıkladı.

SALI PAZARI’NIN GÖZDESİ MISIR OLDU

Fethiye’de her hafta kurulan Salı Pazarı’nın gözdesi mısır oldu. Yeni hasat edilen mısırlar; yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekti.

Ördekler kanalı mesken tuttu

Fethiye’ye yıllar önce göç eden yaban ördekleri, iklim koşulları dolayısıyla Fethiye’yi terk etmedi. Burada yavrulayan ve sayıları artan yaban ördekleri, Çalış Plajı’ndaki ördek adasını ve kanalları mesken tuttular.

ÇOBANLAR MERKEZ CAMİ YENİLENDİ

Seydikemer’e bağlı Çobanlar Mahallesi’nde 25 yıldır hizmet veren Çobanlar Merkez Cami, baştan aşağıya yenilendi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün 30 kovalık boya yardımı ve hayırsever köylüler sayesinde Çobanlar Merkez Cami yeni yüzüne kavuştu.

JAK Timleri Fethiye'de göreve başladı

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla'nın Fethiye ilçesinde Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) bünyesindeki Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi, göreve başladı. JAK timi yaşanabilecek kayıp ve düşme gibi olaylara hızla müdahale edecek.

MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci'den 15 Temmuz mesajı

Muğla'nın MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bodrum’da yaşanan su kesintileriyle ilgili açıklama

Bodrum'da 1-13 Temmuz tarihleri arasında yaşanan su kesintilerinin sebepleri MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yapılan açıklamada 'MUSKİ Genel Müdürlüğü olarak hiç kimseyi susuz bırakmak istemeyiz. Bunun içinde tüm personelimiz büyük bir özveriyle çalışıyor. Bu kapsamda Temmuz ayı itibariyle yaşanan olayları sizlerle paylaşmak isteriz. 1 Temmuz Yeniköy Termik Santrali ana isale hattı arızası, 2 Temmuz Erdemli Devlet Su İşleri (DSİ) ana isale hattı arızası, 6 Temmuz Erdemli DSİ ana isale hattı arızası, 7 Temmuz Erdemli DSİ ana isale hattı arızası, 8 Temmuz Yeniköy Termik Santrali ana isale hattı arızası,10 Temmuz Erdemli DSİ ana isale hattı arızası, 12 Temmuz DSİ hattı ile DYP 3 deposu giriş hattı arızası,13 Temmuz Akyarlar DSİ ana isale hattı arızası gerçekleşmiş ve bu nedenle kesintiler yaşanmıştır' denildi.

Başkan Gürün’den 15 Temmuz Mesajı 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Şahiner, Adana Vali Yardımcılığına atandı 

Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.3 yıldır Fethiye’de görev yapan Kaymakam Muzaffer Şahiner, yayımlanan kararname ile Adana Vali Yardımcılığına atandı.Trabzon Of Kaymakamı Eyüp Fırat ise Fethiye Kaymakamı olarak atandı. 

Başkan Demir: '15 Temmuz birlik ve beraberlik destanıdır'

15 Temmuz hain darbe girişiminin 4'üncü yılı nedeniyle yazılı açıklama yapan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Muğla Şube Başkanı Av. Kazım Demir, derneklerinin her zaman her koşulda milli iradeye sahip çıkacağını açıkladı.

Muğla Belediye eski başkanı Orhan Çakır son yolculuğa uğurlandı

Bodrum'dan İzmir'e giderken ambulansta fenalaşarak kalp krizi geçiren, bu nedenle Milas'ta tedavi altına alındığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Orhan Çakır, Muğla Belediye Başkanı olarak 10 yıl görev yaptığı belediye önünde saat 17.00'da düzenlenen ve duygusal anların yaşandığı törenin ardından eski mezarlığa defnedildi.

Toplam 10842 haber.