Yarımada'da temizlik yapılacak

Fethiye Belediyesi Dünya Çevre Haftası kapsamında 5 Haziran Cuma günü saat: 14.00'de Yarımada'da temizlik çalışması yapacak.

PAYLAŞ

Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü işbirliğinde tüm ekiplerle gerçekleştirilecek olan Yarımada temizlik çalışmasına vatandaşlar da katılım sağlayacak. Temizlik çalışması saat:14.00’de Aksazlar Koyu’ndan başlayarak ve tüm yarımada da sürecek. Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Selver Hatice Kabak, sosyal mesafe kurallarına uyularak bir temizlik kampanyası düzenleyeceklerini ifade ederek, maske ve eldivenlerle bu temizlik çalışmasının gerçekleşeceğini belirti.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mustafa | 05 Haziran 2020 00:47

    İyi bir uygulama ama devamlı olarak yapılmasını rica ederiz ki biz yurtdışında yaşayan fethiyeliler buradan yaptığımız tanıtımlarda göğsümüzü kabartmalı. Çöp pislik ve tatilci atıkları dünyanın herbir köşesinde mevcut ama toplanması ve temizlenmesi için sık sık uygulamalar yapılmalı. Denetimleri de unutmamak lazım yani kasıtlı olarak çevreye atıklarını bırakanlara karşı. Sesimi duyurabildiysem ne mutlu bana.

BUNLARA DA BAKIN