Vali Tavlı asayiş toplantısını Fethiye'de yaptı

Muğla Valisi Orhan Tavlı asayiş toplantısı ve incelemelerde bulunmak için Fethiye'ye geldi. Tavlı, DSİ Salonu'nda Muğla'nın genel asayiş toplantısını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Muğla Valisi Orhan Tavlı, asayiş toplantısı ve incelemelerde bulunmak için Fethiye’ye geldi. Vali Tavlı, Fethiye Hükümet Binası önünde Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat tarafından karşılandı. Vali Tavlı, kaymakamlık makamına geçerken; bazı kurumların ilgililerine kolay gelsin dileklerini iletti. Kaymakam Eyüp Fırat ile bir süre Fethiye’deki çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Orhan Tavlı daha sonra Kaymakam Fırat ile birlikte DSİ binasına geçti. DSİ Salonu’ndaki asayiş toplantısına başkanlık yapan Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla ve ilçelerinin yanı sıra Fethiye’nin asayişi ile ilgili brifing aldı. 

Toplantıya İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, İl Jandarma Komutanı Yusuf Kenan Topçu, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Sahil Güvenlik Komutanlığı yetkilileri ile diğer yetkililer katıldı. Toplantıyla ilgili açıklama yapılmazken, Vali Orhan Tavlı’nın Babadağ ve Ölüdeniz’de inceleme yapacağı kaydedildi.    
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN