Vali Orhan Tavlı, Fethiye'de Yol Uygulama Noktalarını Ziyaret Ederek, Tedbirleri Yerinde Denetledi

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 17 gün sürecek tam kapanma tedbirleri kapsamında Fethiye Yeşilüzümlü ve Fethiye Çırpı'daki yol kontrol uygulama noktalarında denetlemelerde bulundu.

PAYLAŞ

Denetimleri sırasında Vali Orhan Tavlı’ya Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ve Sahil Güvenlik Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Süleyman Ercan eşlik etti.
 
Vali Orhan Tavlı, İlimizdeki tüm uygulama noktalarında emniyet ve jandarma ekipleri tarafından sıkı ve etkin bir şekilde denetimlerin gerçekleştirildiğini, ekiplerce kontrol noktalarında durdurulan sürücülerin hem koronavirüs tedbirlerine hemde trafik tedbirlerine uymaları konusunda bilgilendirildiğini ifade etti. 
 
İl genelinde görev yapan jandarma ve polis ekiplerinin görevlerini büyük bir hassasiyet ve titizlikle yerine getirdiklerini dile getiren Vali Orhan Tavlı, Pandemi sürecinin sağlıklı bir şeklide yönetilebilmesi için il genelinde çalışmaların ve denetimlerin aralıksız devam edeceğinin altını çizdi.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN