İş yerinin önündeki çiçekler çalındı

Fethiye'de Çiftlik Döner işletmesinin önünde bulunan saksı ve çiçekler iki kişi tarafından çalındı. Olay anını güvenlik kameralarından izleyen Çiftlik Döner İşletme Sahibi Tayfun Taburoğlu, 'İlk defa böyle bir şey başımıza geliyor. Birçok hırsızlık duydum ama böylesini görmemiştim' dedi.

PAYLAŞ

İlginç hırsızlık olayı Fethiye Dispanser Caddesinde meydana geldi. Sabah iş yerini açan Tayfun Taburoğlu, iş yerinin önünde bulunan saksı ve çiçeklerin olmadığını fark etti. Hemen güvenlik kamera kayıtlarını izleyen Taburoğlu, kayıtlarda bir kadın ve erkeğin gece saat 02.00 sıralarında gelip, çiçekleri saksısıyla birlikte aldıklarını gördü. Yapılanın çok ayıp ve ahlaksızca olduğunu belirten Çiftlik Döner İşletme Sahibi Tayfun Taburoğlu, “Dün gece saat 02.00 sıralarında işletmemizin önünden bir bayan bir erkek çiçek dikili saksılarımızı çaldılar. Dükkânımızın önünü güzelleştirmek için annemin diktiği bitkiler vardı. İlk defa başımıza geliyor. Saksıyla çiçekleri götürmüşler. Evleri de arka tarafta, kendilerini de tanıyoruz.  Evlerinin balkonuna saksı ve çiçekleri koymuşlar. Akşamüzeri polislerle kapılarını çalacağız. Önemli olan maddi değeri değil. Annemin içinden gelerek yaptığı, gözü gibi baktığı çiçeklerin izinsiz alınması bizi çok üzdü. Gelip isteselerdi kesinlikle hediye ederdik. Burada birçok kişinin isteklerini karşıladık. Gecenin bir yarısı alıp gitmeleri hiç hoş değil. Birde sokağa çıkma yasağı var. O saatte sokakta ne işleri var?” diye konuştu.
OLAY ANI KAMERADA
Öte yandan olay anı iş yerinin güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Kamera görüntülerinde; caddenin karşı tarafından işletmenin önüne gelen kadın ve bir erkeğin, iş yeri önünde bir tur attığı, aralarında konuştuktan sonra saksıyı alıp gözden kayboldukları görülüyor. 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN