Ünlü sanatçı siyasete atıldı

Türkiye'nin tek basit kadın vokali, muhteşem gırtlak ve sesi ile Türkiye'nin Tina Turner'ı olarak tanınan ve sahnelerin en çok aranan sesi haline gelen Gizem Saatçi, siyasete atıldı. DYP Fethiye İlçe Başkan yardımcısı olan ünlü sanatçı 'Müzisyenlerin ve sanatçıların haklarını korumak için ben de DYP' li oldum' dedi.

PAYLAŞ
Ünlü sanatçı siyasete atıldı
Türkiye'nin tek basit kadın vokali, muhteşem gırtlak ve sesi ile Türkiye'nin Tina Turner'ı olarak tanınan ve sahnelerin en çok aranan sesi haline gelen Gizem Saatçi, siyasete atıldı. DYP Fethiye İlçe Başkan yardımcısı olan ünlü sanatçı "Müzisyenlerin ve sanatçıların haklarını korumak için ben de DYP’ li oldum" dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Muhabirimiz Gülyüz Yurdagül Sırt'ın haberine göre, uzun yıllar İstanbul ve Kanada'da yaşayan ve sonrasında Fethiye'nin Seydikemer ilçesine yerleşen ünlü Rock müzik sanatçısı Gizem Saatçi, DYP ile birlikte siyasete de adım attı. Müzisyenlerin ve sanatçıların haklarını korumak için meclise girilmesi gerektiğine inanan ünlü sanatçı, " binlerce sanatçıyı temsil etmek üzere Doğru Yol Partisi Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı olarak göreve başladım" ifadelerini kullandı.

Sorunumuz Yıllardır Görülmedi

Ünlü Rock müzik sanatçısı Gizem Saatçi, yaptığı açıklamada "Yıllardır hakkı yenen müzisyenlerin, sanatkarların haklarını ülke sorunu olarak görmeyen zihniyete nazaran binlerce sanatçıyı temsil etmek üzere Doğru Yol Partisi Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı olarak; Muğla Fethiye ilçe Teşkilatı Başkanımız Sayın İsmail Duran ve Abdurrahman Karayel yönetiminde,değerli Genel Başkanımız Sayın Çetin Özaçıkgöz 'ün ileri görüş ve düşünce yapısı altında bir araya geldik" diye konuştu.

Sessiz İntiharlara Son Verilmeli

Ünlü Sanatçı Saatçi "Ülke genelindeki sessiz intiharlara son vermek, Musiki eserleri ve yorumcu Meslek birliklerindeki sorunları işlemeyen bürokrasiye takılmadan halledebilmek, telifin gereğini tüm ülke coğrafyası dahilinde hak sahiplerine adilce ulaştırabilmek, hayvan zulümlerine, kadın cinayetlerine son verebilmek için yüce meclisimizde halkımızın sesine ses olabilmek için yola çıktım. Bu yolda beni yalnız bırakmayan gerek parti üyelerine, gerekse sanatçı dost ve kardeşlerime en içten duygularımla teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN