Ukrayna acenteleriyle görüşüldü

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını tedbirleri devam ederken, turizmde sezonun ilk turistleri Ukrayna'dan geldi. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve beraberinde protokol üyeleri Ukrayna Turizm acenteleri ile bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundular.

PAYLAŞ

Ukrayna’dan gelen 16 acente temsilcisi, Anadolu Jet Havayolları yetkilileri ve Ukraynalı blogerların olduğu grup, Fethiye’de ağırlandı. Fethiye Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler, acente temsilcilerine teslim edildi. Acentelerle işbirliği içerisinde, Ukrayna’dan gelecek turistlerle Fethiye’de turizm ağını genişleterek, Fethiye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için Fethiye protokolü temsilcileri, Ukrayna acenteleriyle görüşme gerçekleştirdi. 
Acentelerin grup lideri Andrii Umanets, Fethiye’de çok güzel ağırlandıklarını söyledi. Umanets, Fethiye’nin çok güzel bir şehir olduğunu belirterek, “Bizi Fethiye protokolü çok güzel ağırladı. Ukrayna’nın en eski ve güvenilir acenteleri Fethiye’de. İşbirliği için görüşmeler yaptık. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
 

Semranur İnce

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN