Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Karaca'yı ziyaret etti

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kongresini kazanan Namık Ünal ve yönetimi, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı ziyaret etti. 

PAYLAŞ

Ziyarette her zaman ve her daim Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit ailelerinin yanında olacağını söyleyen Belediye Başkanı Alim Karaca, ziyaretlerinden dolayı da mutlu olduğunu ifade etti. Karaca, “Memleketimiz için mücadele veren değerli insanları belediyede ağırladığım için çok mutluyum. Memleketimizde özgürce yaşayabiliyorsak, şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde yaşıyoruz. Onlara minnet borçluyuz. Vatan için, millet için mücadele veren tüm şehit olmuş tüm askerlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Vatansever bir evlat olarak onlara her zaman destek olacağıma ve onlarla yürüyeceğime söz veriyorum. Yeni yönetimi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ise, “Yapılan kongremizde arkadaşlarımızın oylarıyla tekrar Fethiye Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği başkanlığına seçildim. Bu vesileyle Belediye Başkanımız Alim Karaca’yı yeni yönetimimizle birlikte ziyaret etmek ve ona yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etmek istedik. Bizi ağırladığı için kendisine çok teşekkür ederiz” dedi.

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN