TUĞBA KURUYEMİŞ 90. MAĞAZASINI FETHİYE'DE AÇTI

Aydın'da 1980 yılında kurulan, Türkiye'de de 89 mağazası bulunan Tuğba Kuruyemiş, Fethiye'de 90. şubesini açtı. Atatürk Caddesi'ndeki Tuğba Kuruyemiş'in açılışıyla birlikte vatandaşlar adeta mağazaya hücum etti. Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği açılışta ürünlerde de yüzde 50'ye varan indirimler yapıldı.

PAYLAŞ

Açtığı mağazalarıyla büyüyüp güçlenen güler yüzlü hizmeti ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Kuruyemiş 2020 yılına hızlı bir giriş yaparken pandemi sürecinde zincirine 6 mağaza daha ekledi. Açılışını sade bir törenle gerçekleştiren Tuğba Kuruyemiş’in açılış kurdelesini Bölge Direktörü Nurullah Demirtaş ile diğer yetkililer yaptı. Mağaza açılışı dolayısıyla ürünlere yüzde 50’ye varan indirimler yapıldı. 650 ürün çeşidinin bulunduğu ve ürünlerin doğal olarak kendi firmaları tarafından üretildiği öğrenilen Tuğba Kuruyemiş’in yaklaşık bin 200 kişiyi istihdam ettiği belirtildi. Fındık ve fıstık ezmelerinin Dünya Lezzet Ödülü’ne layık görüldüğü firmanın yakında İstanbul Aksaray’da da mağaza açacağı kaydedildi.
PANDEMİ SÜRECİNDE 6 MAĞAZA
“Türkiye genelinde 90. Mağazamızı Fethiye’de açtık” diyen Bölge Direktörü Nurullah Demirtaş “1980 yılında Aydın’da kurulan bir firmayız. 650 ürün ve 90 mağazasıyla tamamen kendimize ait olan bir işletmedir. Bütün ürünlerimiz doğal olarak üretilmektedir. Herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermemektedir. 1200 çalışanımız var. Türkiye’nin içinde bulunduğu bu pandemi sürecinde 6 mağaza açtık. Bu açılışlarımızı Fethiye gibi çok güzide bir şehirde taçlandırmış olduk. Önümüzdeki hafta İstanbul Aksaray mağazasının açılışı olacak. Tüm Fethiye’ye hayırlı uğurlu olsun” dedi.
DÜNYA LEZZET ÖDÜLÜ ALDI
Demirtaş, “Normal perakende satışlarımız olacak. Müşterilerimiz kendi seçtiği ürünleri istediği miktarda kendisi alabilecek şekilde olacak. Yüzde 100 doğal katkısız ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Fethiye’den çok ilgi ve istek vardı. Bu mağazamızla bu ihtiyacı karşılamış olacağız. Fındık ezmemiz ve fıstık ezmemiz Dünya Lezzet Ödülü aldı. Bir araya gelen 200 gurme, bu ürünleri teste tabi tuttu. Koku, renk, şeker ve ambalaj olarak testten geçerek Dünya Lezzet Ödülü aldı. Yüzde 83 fındık ihtiva eder. Piyasadaki hiçbir üründe fındık yüzde 17’yi geçmez. Ama bu ürünlerde yüzde 83 fındık ve yüzde 83 fıstık var. Diğer mağazalarda çok talep gören bir ürün. Bu açılışta da bu ürünü tanıtabilmek adına indirim uyguladık” ifadelerini kullandı.
Mağazadan alışveriş yapan vatandaşlar, “Fethiye için güzel bir mağaza olmuş” diye konuştular.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Seçil coskun | 12 Temmuz 2020 13:15

    Tuğba kuruyemiş hayırlı uğurlu olsun fethiyenin neresinde açsınız adres alalim

BUNLARA DA BAKIN