Tufan, 'Her zaman devletimizin yanındayız'

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye'ye atanan Kaymakam Eyüp Fırat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şube Başkanı Tufan, 'Sivil toplum kuruluşu olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Burhanettin Tuna, Musa Acar, Abdullah Güldür ve Enes Dereli ile birlikte Fethiye’nin yeni Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ederek; başarılar dilediler. 

MÜSİAD Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan yaptığı açıklamada, “Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Bayramın 3. günü görevlerine başladılar. Hem geçmiş bayramlarını kutlamak hem de hoş geldin demek için buradayız. Sivil toplum kuruluşu olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Bu dönemi devlet ve sivil toplum katkısı aşacağımıza inanıyorum. Bu yönde istihdamı korumamız adına desteklemeler devam ediyor. Turizmcilerimiz adına alınan yüzde 1’lik KDV indiriminin çok olumlu olduğunu düşünüyoruz” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Bugün görevimde fiili olarak ikinci gün… Sağ olsunlar sivil toplum kuruluşlarımız, vatandaşlarımız nezaket gösteriyorlar ve hoş geldin ziyaretinde bulunuyorlar” diye konuştu.  

  
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN