Töre, Nursel Özdemir Kurumlarını ziyaret etti

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre beraberinde Muğla İl Milli Eğitim Özel Kalem Şube Müdürü Ünsal Korkut ve Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ile birlikte Nursel Özdemir Kurumlarını ziyaret etti. 

PAYLAŞ

Seydikemer İlçesinde Kemer Nursel Özdemir, Fethiye İlçesinde Nursel Özdemir ve Elit Nursel Kurumları ile Muğla İli’ nin en kapsamlı rehabilitasyon merkezi olarak eğitim hizmeti veren kurumu yerinde ziyaret eden Pervin Töre ziyarette şunları ekledi. “Özel Eğitim ve Rehabilitayon Merkezleri olarak çok zor bir iş yaptığınızın farkındayız. Fakat özel gereksinimli öğrencilere vermiş olduğunuz eğitimler ve desteklerle son yıllarda ciddi bir ilerleme kaydettiğimizi biliyoruz. Bizler sizlerin ne kadar zor ve güzel bir iş yaptığının farkındayız. Başarılarınızın farkındayız ve devamını diliyoruz. Bu yüzden her zaman yanınızdayız. Böylesine güzel bir ekiple olmak çok güzel” dedi.
Nursel Özdemir Kurumları kurucusu ve Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Muğla İl Başkanı psikolojik danışman Salih Dündar “Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre, Muğla İl Milli Eğitim Özel Kalem Şube Müdürümüz Sayın Ünsal Korkut, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faruk Kaya bugün merkez kurumumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Daha önceden de ziyaret etmek istediğini söylemişti müdürümüz ama uygun zaman olmamıştı. Sayın Müdürümüz Pervin Töre’nin övgü dolu sözleri çalışma azmimizi daha da arttırmıştır. Bizler özel çocuklarla çalışan kurumlar olarak bu tür ziyaretlerden çok memnun oluyoruz. Bu ziyareti Özel Eğitim Kurumları Federasyonu Muğla il Başkanı olarak ilimizdeki tüm kurumlara ithafen yapılmış kabul ediyoruz. İlimizdeki Özel Eğitim ve Reh. Merkezleri adına yapılan bu ziyaret çok onur verici olmuştur. Müdürümüz, önümüzdeki dönemlerde daha kapsamlı kurumlarımıza geleceğini söyledi. Ziyaretleri için sayın müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN