Toplanan yardımlar İzmir'e gönderildi

Fethiye'de Şehit Feramil Ferhat Kaya Ortaokulu, İzmir'deki depremde mağdur olan vatandaşlar için yardım kampanyası düzenledi. Toplanan yardım malzemeleri FETAV aracılığıyla İzmir'e gönderildi.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; Şehit Feramil Ferhat Kaya Ortaokulu Müdürü Gökhan Ocak, Rehber Öğretmeni Deniz Akyol ve Okul Aile Birliği Başkanı Özgür Saliha Karaca yönetiminde, İzmir’deki depremzedelere ulaştırılması amacıyla yardım kampanyası gerçekleştirdi. Birkaç gün içerisinde toplanan 70 civarında koli ve 6 adet çuvaldan oluşan yardım malzemeleri depremden zarar gören vatandaşlara ulaştırılmak üzere Fethiye Kaymakamlığı’na teslim edildi. 

Yardım hakkında yapılan açıklamada, “Şehit Feramil Ferhat Kaya Ortaokulu Müdürü Gökhan Ocak, Rehber Öğretmeni Deniz Akyol ve Okul Aile Birliği Başkanı Özgür Saliha Karaca yönetiminde İzmir’de meydana gelen deprem sebebiyle deprem zedelere ulaştırmak için yardım kampanyası düzenlenmesi kararlaştırıldı. İlk olarak faaliyetler hakkında planlama yaptık. Bunun için öncelikle Fethiye Kaymakamlığı ve FETAV ile birlikte ön görüşme yapıldı. 3 gün içerisinde 70’e yakın koli, 6 çuval yardım malzemesi toplandı. Toplanan yardım malzemeleri İzmir depreminde zarar gören depremzedelerimize ulaştırmak üzere Fethiye Kaymakamlığı’na teslim edildi. Kampanyamızda bizlere yardımcı olan değerli velilerimize, öğretmenlerimize, hayırsever vatandaşlarımıza ve okul aile birliğimizin kıymetli üyelerine teşekkür ederiz” dedi. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN