Stantlar 4-5 Temmuz tarihlerinde açılıyor

El emeği ile üretilen takı, ahşap ve cam eşyalar, bez bebekler ile hediyelik eşyaların yer aldığı Fethiye El Emeği Göz Nuru stantları, 4-5 Temmuz tarihlerinden itibaren yeniden Beşkaza Meydanı'nda kurulmaya devam edecek. Korona virüsü tedbirleri kapsamında Mart ayından bu yana açılmayan stantlar, sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında halkın beğenisine sunulacak.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; 

Mart ayından bu yana Fethiye El Emeği Göz Nuru stantları, Kovid-19 önlemleri kapsamında kurulmuyordu. Pandemi sürecinde maske dikimi gerçekleştiren ve sağlık çalışanlarına yiyecek hazırlayan üyeler, 4-5 Temmuz tarihlerinde yeniden stantlarını açacaklar. Fethiye El Emeği Göz Nuru Komite Başkanı Halil Bahçavan, alınan tedbirler doğrultusunda stantların kurulacağını belirtti.  

Fethiye El Emeği Göz Nuru Komite Başkanı Halil Bahçavan yaptığı açıklamada, “Babalar her evde bulunan bir çınardır. Tüm babaların, Babalar Günü kutlu olsun. Stantlarımız nasip olursa 4-5 Temmuz tarihleri arasında yeniden Beşkaza Meydanı’nda faaliyete geçecek. Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca ve Zabıta Müdürümüzün destekleri ile bunu gerçekleştireceğiz. Korona virüsü tedbirlerini aldık. Maskelerimiz yanımızda olacak, sosyal mesafeye dikkat edeceğiz ve kolonyalarımız yanımızda olacak” dedi. 

Stantları ziyaret etmeye gelenlerin maskeli bir şekilde gelmesini rica eden Bahçavan, “Misafirlerimizin ürünlere dokunmadan önce ilgili arkadaşlardan yardım almasını istiyoruz. Belediyemizin katkıları ile tüm önlemlerimizi aldık. Fethiye’mize hayırlı olsun. Salgın sürecinde ekip olarak maskeler diktik ve belediyemiz bunun dağıtımını gerçekleştirdi. Hastanede görevli sağlık personelimize yiyecekler götürdük. Bu faaliyetler el birliği ile oldu” ifadelerini kullandı. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN