Spor Saati programında kampanyaya destek çığ gibi büyüdü

3. Lig 2. Grup'ta ilk devreyi lider kapatan Fethiyespor'da başlatılan bayrak kampanyasına destek giderek artıyor. 

PAYLAŞ

FRT Televizyonu’nda yayınlanan; Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu, eski Milli Hakem Timur Fidan’ın yorumcu olarak yer aldığı Spor Saati programında kampanyaya ilgi çığ gibi büyüdü. Fethiyespor Yönetim Kurulu tarafından geçtiğimiz günlerde seyircisiz maç döneminde Fethiye Şehir Stadı'nda, takımı yalnız bırakmamak adına taraftarların fotoğraflarının tribünlere yerleştirilmesi kampanyası başlatılmıştı. Kulübe maddi ve manevi destek amacıyla Fethiyespor Sosyal Komitesi tarafından bayrak kampanyasına da ilginin her geçen gün arttığı belirtildi.  

Sosyal Komite üyeleri Bekir Kapar, Şaban Tokgöz, Hidayet Yanatma ve Ufuk Arslan; lacivert beyazlı takımın refahı için taşın altına elini koyduklarını ve tüm gelirin Fethiyespor’a kalacağını kaydederek, şehirden takımına şampiyonluk yolunda sahip çıkmalarını istediler. Şu zamana kadar kampanyaya her kesimden destek gördüğü ifade edildi. 

Şu zamana kadar bayrak kampanyasına 120-130 civarında katılım olduğunu aktaran Sosyal Komite Üyesi Hidayet Yanatma, “Esnaflarımızın ve halkımızın Fethiyespor’a katkılarından dolayı çok memnunuz. Çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. İlk yarıyı lider tamamladık. İkinci yarıya da inançlı bir şekilde hazırlanıyoruz. Şampiyonluk yolunda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Sezon sonunda hedefimiz şampiyon olup, bir üst lige yükselmek” dedi. 

 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN