Fethiye'ye 2 yeni ambulans 

Fethiye'ye tam donanımlı 2 yeni ambulans kazandırıldı. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 'Fethiye'ye tam donanımlı 2 yeni ambulans eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde sağlıkta kaliteyi en üst sıralara çıkarmanın gayreti içinde olduk ve olacağız' dedi. 

PAYLAŞ

Acil sağlık hizmetleri filosuna 2 yeni ambulansın eklendiğini kaydeden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, emeği geçenlere teşekkür etti. İlçe Başkanı Öztürk, “Siz kıymetli Fethiye halkımızın ve tatile gelen misafirlerimizin hiç ihtiyaç duymamasını temenni ettiğimiz acil sağlık hizmetleri filosuna; son tıbbi teknolojilerle donatılmış, tam donanımlı 2 yeni ambulans eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde sağlıkta kaliteyi en üst sıralara çıkarmanın gayreti içinde olduk ve olacağız” dedi. 

Açıklamasını sürdüren Öztürk, “İlçemize verdikleri bu önemli desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, AK Parti İl Başkanımız Sayın Kadem Mete’ye, Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Yavuz Demir ve Sayın Yelda Erol Gökcan’a şükranlarımı sunuyorum. Bunun yanında Muğla İl Sağlık Müdürlüğümüz ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN