Simit fırınından bayrak kampanyasına destek

3. Lig 2. Grup'ta liderliğini sürdüren Fethiyespor'un yakaladığı form grafiği ve aldığı puanlar, şehirde şampiyonluk havası estiriyor. Fethiyespor Sosyal Komitesi tarafından başlatılan bayrak kampanyasına destek her geçen gün artıyor. Küçük işletmeler de imkanları ölçüsünde etkinliğe destek veriyorlar. 

PAYLAŞ

Bayrak kampanyası kapsamında Fethiye sokakları, lacivert beyaz bayraklarla donatıldı. 3. Lig 2. Grup’ta liderlik koltuğunda oturan Fethiyespor’a destek amacıyla, Sosyal Komite üyeleri tarafından başlatılan bayrak kampanyasına ilgi yoğun bir şekilde devam ediyor. Sosyal Komite üyeleri Bekir Kapar, Şaban Tokgöz, Hidayet Yanatma ve Ufuk Arslan; lacivert beyazlı takımın refahı için taşın altına elini koyduklarını ve tüm gelirin kulübe kalacağını dile getirdiler. 

Fethiye’de küçük bir işletme olan simit fırını yetkilisi Enver Demir, Fethiyespor’a bin TL’lik katkıda bulundu. Fethiyespor Sosyal Komite Üyesi Hidayet Yanatma yaptığı açıklamada, “Simit fırını işletmecisi Enver Demir’e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Esnaflarımız her zaman bizim yanımızda. Küçük esnaflarımız da imkanları ölçüsünde bayrak kampanyasına katkıda bulunuyorlar” dedi. 

Simit fırını yetkilisi Enver Demir açıklamasında, “Sakarya doğduğumuz, Fethiye ise doyduğumuz yerdir. Fethiye’de yaşıyoruz. İlçemizin takımı Fethiyespor’a desteklerimiz her zaman devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

SÖKÜLEN BAYRAKLAR YENİDEN ASILACAK 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde aşırı yağış ve fırtına nedeniyle, Fethiye sokaklarına asılan bazı bayraklar sökülmüştü. Sosyal Komite üyeleri; Fethiye Belediyesi’nin destekleri ile sökülen bayrakların yeniden yerine asılacağını bildirdiler. (FATİH DERELİ)

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN