Şıklığın ve güzelliğin adresi: Event Sposa

Fethiye'de seçkin markaları halkın beğenisine sunan Event Sposa abiye, gelinlik, nişanlık, damatlık, bindallı çeşitleri ile büyük ilgi çekiyor. Normalleşme süreci ve ardından düğünlerin başlaması ile satışlarına başlayan işletme, gelinlikte önde gelen markaları ile adından sıkça söz ettiriyor. Tüm korona virüsü tedbirlerinin alındığı mağazada gelinlik ve damatlık aksesuarları da bulunuyor.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Kovid-19 önlemleri ile dikkat çeken Event Sposa mağazası, seçkin markaları Fethiye halkı ile buluşturuyor. Her bütçeye uygun abiye, gelinlik, nişanlık, damatlık, bindallı çeşitlerini bünyesinde bulunduran mağaza; geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Sunduğu hizmet ve konsepti ile büyük fark yaratan Event Sposa, özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin değişmez adresi konumunda. Mağaza son trend gelinlikleri, göz kamaştıran abiyelerinin yanı sıra nişanlık, bindallı ve damatlıklar çeşitleri oldukça iddialı.

GELİNLİKTE ÖNCÜ MARKALAR

Event Sposa Mağaza Yöneticisi Canan Yakar yaptığı açıklamada, “Korona virüsü salgını sürecinde her işletme gibi biz de genelgeleri bekledik. Gelinlerimiz, damatlarımız ve yakınları ile buluşamadık. Normalleşme süreci ile satışlarımıza yeniden başladık. Gelinlikte öncü markalarla çalışıyoruz ve iyi bir mağazada hizmet sunuyoruz. Kovid-19 tedbirleri alındı. Sosyal mesafeye uygun kabinlerimiz var. Her bütçeye uygun abiye, gelinlik, nişanlık, damatlık, bindallı satıyoruz. Öte yandan gelinlik ve damatlıkla ilgili tüm aksesuarlar da bulunmaktadır. Bunun yanında mağazamızda kına malzemelerini de bulabilirler” ifadelerini kullandı.

HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYOR

Mağaza olarak her bütçeye hitap ettiklerini kaydeden Yakar, “Bize gelen herkesin doğru kıyafeti bulmasını sağlıyoruz. Nişan kıyafetini bizden alanlar, gelinliklerini mağazamızdan tercih ediyorlar. Event Sposa olarak düğün yapacak arkadaşlarımıza, hayalindeki gelinliği ya da damatlığı giymelerini tavsiye ediyoruz. Vücut tiplerine göre önerilerde bulunuyoruz. Aksesuarlarına kadar birlikte seçiyoruz ve güzel kombinler oluşturuyoruz. Pandemi sürecinde yurtdışında üretim durduğu için birçok üretici markada hammadde sıkıntısı var. Tavsiyemiz düğün yapacaklar ürünlerini almakta gecikmesinler. Daha sonra bulamayabilirler veya çok yüksek fiyatlardan temin edebilirler. Her bütçeye hitap ediyoruz” dedi.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN