Seydikemer'de bisiklet ve yürüyüş yolları renkleniyor

Seydikemer Belediyesi, projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ün sözünü verdiği bisiklet ve yürüyüş yollarında sona gelindi. Ekipler büyük bir özveri ile hazırlanan yollarda boyama çalışması yaptılar.

PAYLAŞ

Seydikemer’in çehresi her geçen gün değişiyor. Seydikemer Belediyesi tarafından Eşen Çayı kenarında yapımı tamamlanan bisiklet ve yürüyüş yollarında boyama çalışması yapıldı. Köprü, yollar, çocuk oyun grupları derken birçok projeyi hayata geçiren Seydikemer Belediyesi, diğer yandan Haziran ayında başlanan bisiklet ve yürüyüş yolu 1. etabının yapımını tamamladı. 

Seydikemer’in tarihi ve kültürel dokusunu koruyup; tarım ve turizm merkezinin yanı sıra; modern ve yaşanılabilir doğal bir kent haline getirmek için çalışan ve proje üstüne projelere imza atan Seydikemer Belediyesi, pandemiye rağmen hizmette hız kesmiyor. Bu kapsamda bisiklet ve yürüyüş yollarını halkın hizmetine kazandıran Belediye Başkanı Yakup Otgöz, özverili bir çalışma gösteren tüm ekiplere teşekkür etti. 


 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN