'SED Medya, Fethiye'de büyük bir boşluğu dolduruyor'

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker'e ziyarette bulundu. Beraberinde Sed Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal ile birlikte Başsavcı Kurtça Eker'i ziyaret eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ' medya kuruluşu olarak adliyeyle olsun, polisle olsun, kolluk kuvvetleriyle olsun her zaman dirsek temasında çalışıyoruz' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker'e ziyarette bulundu. Beraberinde Sed Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal ile birlikte Başsavcı Kurtça Eker'i ziyaret eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener " Hem yeni yılda neler yapılacak bunların istişaresinde bulunduk hem de geçmiş yılın değerlendirmelerini yaptık. Sağolsun bize zaman ayırdığı için sayın başsavcıma teşekkür ederiz. Biz de medya kuruluşu olarak adliyeyle olsun, polisle olsun, kolluk kuvvetleriyle olsun her zaman dirsek temasında çalışıyoruz. Bu anlamda bize vermiş oldukları destekten ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
HABER ALMA HAKKINI YERİNE GETİRİYOR
Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtça Eker ise "SED Medya'ya nazik ziyareti için çok teşekkür ediyoruz. SED Medya, toplumun haber alma hakkını Fethiye'de fazlasıyla yerine getiriyor, büyük bir boşluğu dolduruyor. Kendilerine bu manada da teşekkür ediyorum. Biz de adliye olarak, arkadaşlarımızla adaletin tecellisi manasında üzerimize düşen vazifeyi, bize tebliğ edilen görevi yerine getiriyoruz. 2021 yılının, 2020 yılından daha güzel, daha sağlıklı, Fethiye'de, tüm Türkiye'de insanların daha mutlu, daha huzurlu yaşadıkları bir yıl olmasını temenni ediyorum" dedi.
 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN