SED Medya'dan Çalış-DER'e Ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği yönetimine ziyarette bulundu.

PAYLAŞ

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ayrıca Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener beraberinde SED Medya Genel Müdürü ve Dost Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Kölemen ile Turizm ve Tanıtma Derneği yönetimini ziyaret etti.
Çalış plajında devam eden sahil bandı çalışmalarının turizm sezonuna yetişmesini gerektiğini belirten Köktener; "Çok sevgili dostumuz Mete Ay ve Çalış Der yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulunduk. Malum işleri çok yoğun. Ön taraftaki sahil bantları yapılıyor. İnşallah önümüzdeki sezona yetişir ve bütün otelcilerimizin restoranlarımızın işleri daha da katlanarak bu ölü sezonun pandemi döneminin acısını çıkartırlar. Bizi ağırladıkları için Mete Ay'a ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum" dedi.
SED Medya'nın sürpriz ziyaretinin kendilerini keyiflendirdiğini söyleyen Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay; "Pandeminin bu kadar tavan yaptığı zamanlarda, aşı umuduyla umutlandığımız ve morallerimizin bozuk olduğu bir dönemde SED Medya'nın bu güzel,  sürpriz ziyaretleri bizi çok keyiflendirdi, mutlu etti. Zaten bizler Çalış Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu olarak basını seven basın ile yaptıklarımızı paylaşan bir derneğiz ve SED Medya'nın da bu konuda her zaman bizim yanımızda olduğunu bilmek, tekrar görmek duygusal olarak da birbirimiz arasında iletişime girmek çok keyifliydi. Her zaman SED Medya'yı Çalış sınırlarında kendi bölgemizde her zaman büyük bir keyifle kucaklıyoruz ve kucaklayacağız da " diye konuştu.  
 

Emrullah Gök

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN