Başkan Otgöz 'Seydikemer'de yapılacak çok işimiz var'

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, yatırımların devam edeceğini işaret ederek 'Şu an bekleyen imar planımız var. İmar planımızı bitirdikten sonra Seydikemer'de yapılacak çok daha işimiz var' dedi.

PAYLAŞ

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü makamında ziyaret etti. Pandemi kuralları gereği sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleşen ziyarette Seydikemer'e yapılan hizmetler ve yeni projeler konuşuldu. Seydikemer'in 2014 yılından bu yana gelişiminin konuşulduğu ziyarette 3-4 sene içerisinde Seydikemer'in daha modern yaşanabilecek bir kent haline geleceği vurgulandı.
Seydikemer'e yatırımların devam edeceğini kaydeden AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş; " AK Parti ilçe yönetimi olarak Seydikemer belediye başkanımızı yeni odasında hayırlı olsun ziyaretine geldik. Ben ilk olarak 2014’teki mart ayındaki seçimi hatırlıyorum. Eski belde belediyelerinden toplama masa sandalyelerle meclis toplantıları yapardık. Yapmış olduğumuz meclis toplantıları ile o belediye binasının yetmemesinden dolayı kiralık belediye binasına geçememize ve şimdi kendi belediye binamıza 6-6  buçuk sene gibi kısa bir zamanda geçtik. Bu binalarımızın yapımında en büyük emek ve taktir değerli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Ben kendilerine özellikle teşekkür ediyorum.Tabiki bu işi takip eden en büyük destekçisi Sayın Belediye Başkanımız Yakup Otgöz'dür. Kendisine Seydikemer'e kazandırdığı bu iki güzel 'İkiz Kule' diyorum ben güzel iki şaheserden dolayı ayrıca teşkkür ediyorum. İnşallah bu binada belediye başkanımıza  Seydikemer için daha güzel daha iyi hizmetler nasip etsin. Seydikemer'i, 2014’ten bu yana belediye başkanımızın çalışmaları ile daha güzel, daha modern yaşanabilir bir şehir haline getirebilmeye devam ediyoruz. Projelerimiz devam ediyor. Şu olumsuz pandemi sürecinde  dahil belediye başkanımız Ankara’ya Seydikemer'in işleri için gidiyor. Seydikemer üç dört sene içinde daha güzel daha modern bir şehir olacak. Ben tekrardan teşekkür ediyorum belediye başkanımıza" dedi.

"Seydikemer'e verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz"
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek; "Salih başkanımızın dediği gibi Seydikemer nereden nereye geldi. Daha yapacak çok işimiz var. Bunu biz birlik beraberlik içinde yapıyoruz. Seydikemer'e iki tane binamızın yapılması şuan çok güzel. Muğla sadece bu iki binayı görüşüyor. Bütün belediye başkanı arkadaşlarımızda bakanımızın yanına gittimizde ilk etapda hükümet konağı ve belediye hizmet binası istiyorlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a çok teşekkür ediyorum. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya çok teşekkür ediyorum. Aile Sosyal Politikalar eski bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya'ya teşekkür ediyorum, emekleri çok fazladır. Bugünden sonrada bizim Seydikemer'de yapacak çok işimiz var. Şu an bekleyen imar planımız var. İmar planımızı bitirdikten sonra Seydikemer'de yapılacak çok daha işimiz var. Seydikemer'de bugün bir tane kütüphane yapacağız yerimiz yok. Gençlik merkezi yapacağız yerimiz yok. Bunların hepsi bir bir hayata geçecek. Biliyorsunuz merkezde 3. Köprümüz yapılıyor. En kısa zamanda onuda faaliyete geçireceğiz. Yine Millet Bahçesi bekliyor. Dolgusu bittikten sonra inşallah onuda hep birlikte TOKİ olarak ihalesini yapacaklar. Daha yapacak çok işimiz var. Seydikemer'e verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. En büyük beklenti hastaneydi. Oda hızlı birşekilde yapımına devam ediliyor. İnşallah hep birlikte daha güzel işler başaracağız. Ziyaretlerinden dolayı ilçe başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN