Proje Yarışmasında Bölge Üçüncüsü Oldu

Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi öğrencisi Sevilay Bostancı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında bölge üçüncüsü oldu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda TÜBİTAK tarafından düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi öğrencisi Sevilay Bostancı, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ali Duman danışmanlığında hazırlandığı Gelenekten Geleceğe: Manzum Sözlüklerin Eğitim-Öğretimde Yeniden Kullanımı” isimli proje ile önemli bir başarıya imza attı. Sevilay Bostancı, İzmir’de düzenlenen Bölge Yarışmasında Türk Dili ve Edebiyatı alanında Bölge üçüncülüğünü elde etti. 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Fethiye Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi öğrencisi Sevilay Bostancı, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ali Duman ile Okul Müdürü Uğraş Kır’a başarı belgesi takdim etti. Sevilay Bostancı, proje ve yarışma hakkında Kaymakam Fırat ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya’ya kısa bir sunum yaptı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN