Pazar esnafı ve vatandaşları kongreye davet ettiler

Çarşamba günü yapacakları kongre öncesi hem resmi kurumları hem esnafları ziyaret eden Gelecek Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı, herkesi kongreye davet ediyor. Her hafta kurulan Salı Pazarı'nda ziyaret ettikleri pazar esnafı ile vatandaşlara maske ve broşür dağıtan Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman ve İlçe Başkanı Sadet Kansız, üreticilerin sorunlarını da dinledi.

PAYLAŞ

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman, beraberinde Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız ve üyeler ile birlikte Salı Pazarı’nda pazarcı esnafını tek tek dolaşarak maske ve broşür dağıttılar. Aynı zamanda üreticilerin de sorunlarını dinleyen Kayaman ve Kansız, tüm pazar esnafını ve vatandaşları, Çarşamba günü yapacakları ilçe kongresine davet ettiler.

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman yaptığı açıklamada, “Çarşamba günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşecek olan ilçe kongremize tüm pazar esnafını ve vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Salı Pazarı’nda esnaflarımız ve vatandaşlarımıza hem maske dağıtıyoruz hem de kongre ile ilgili hazırladığımız broşürleri dağıtıyoruz. Organizasyon için tüm hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Ülkemiz, Fethiye ve bölgemiz için güzel projeler üreteceğiz. Her geçen gün iktidara yürüyoruz” dedi. 

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız açıklamasında, “Çarşamba günü yapılacak kongremiz için halkımızı ve esnaflarımıza çağrıda bulunuyoruz. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Fethiye’ye teşrif edecek. Ziyaretimiz kapsamında ayrıca esnaflara ve vatandaşlara maske dağıtıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN