Öztürk, 'Gazeteciler toplumun gözü kulağıdır' 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla SED Medya'yı ziyaret etti. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı tebrik eden Öztürk, 'Gazeteciler toplumun gözü ve kulağıdır. Basın mensuplarımız her şartlarda, halkımızın doğru habere ulaşması için büyük gayret gösteriyor' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla SED Medya’yı ziyaret etti. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik eden Öztürk, “Gazeteciler toplumun gözü ve kulağıdır. Basın mensuplarımız her şartlarda, halkımızın doğru habere ulaşması için büyük gayret gösteriyor” ifadelerini kullandı. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kapsamında SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti. Yerel ve ulusal basın üzerine değerlendirmelerde bulunulan ziyarette İlçe Başkanı Öztürk, basın kuruluşlarının toplumun gözü ve kulağı olduğunu kaydetti. Gazetecilerin gününü de kutlayan Öztürk, şehit olan basın çalışanlarını da rahmetle andıklarını dile getirdi. 
 
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla siz basın çalışanlarının günlerini kutlamaya geldik. Gazeteciler toplumun gözü ve kulağıdır. Basın mensuplarımız her şartlarda, halkımızın doğru habere ulaşması için büyük gayret gösteriyor. Bu anlamlı günde sizleri yalnız bırakmak istemedik. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınızı tebrik ediyoruz. Bugüne kadar basında emeği geçen basın şehitlerimizi rahmetle yad ediyoruz” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, “Basına gösterdikleri ilgiden dolayı AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Bu çok fazla karşılaşmadığımız bir durum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN