GAZETECİLER GÜNÜNÜ, GÖKYÜZÜNDE KUTLADILAR 

24 Temmuz Gazeteciler Günü dolayısıyla Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nın gerçekleştirdiği etkinliğe katılan gazeteciler, Babadağ'ın bin 970 metre yüksekliğindeki pistinden Ölüdeniz'e uçtular. SED Medya ekibinden de gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramı'nı gökyüzünde kutladığı etkinlikte adrenalin keyfi yaşandı. 

PAYLAŞ

24 Temmuz Gazeteciler Günü dolayısıyla Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın gerçekleştirdiği etkinliğe katılan gazeteciler, Babadağ’ın bin 970 metre yüksekliğindeki pistinden Ölüdeniz’e uçtular. SED Medya ekibinden de gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramı’nı gökyüzünde kutladığı etkinlikte adrenalin keyfi yaşandı. 

24 Temmuz Gazeteciler Günü dolayısıyla Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın gerçekleştirdiği etkinliğe katılan gazeteciler, Babadağ’ın bin 970 metre yüksekliğindeki pistinden Ölüdeniz’e uçtular. FTSO Başkanı Osman Çıralı’nın Fethiye’deki gazeteciler için Babadağ’ın bin 700 metre yüksekliğindeki Zirve Kafe’de düzenlediği kahvaltının ardından 15 gazeteci, Babadağı’ndan Ölüdeniz’e tandem (ikili) atlayış yaptılar. Sed Medya ekibinden Erdoğan Cankuş, Hüsniye Özdemir, Ferdi Yavuz, Esma Turan, Didem Üzerk olmak üzere  Fethiye’deki gazetecilerden 15 kişi, Babadağ’dan tandem (ikili) uçuş gerçekleştirerek; adrenalin depoladılar. Deep Blue şirketinden tecrübeli yamaç paraşütü pilotları Serdar Gülcemal Erdoğan Karagöz’ü, Nuri Baykara Didem Ürzerk’i, Mustafa Bal Hüsniye Özdemir’i, Özgür Engin Ferdi Yavuz’u ve Şener Erdal da Esma Turan’la birlikte Babadağ’dan atlayarak Ölüdeniz’i gökyüzünden görüntülediler. Masmavi Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını yaklaşık 25 dakika bir kez daha izleyen gazeteciler, muhteşem manzaranın keyfini çıkardılar. Kimi çığlık atarken kimi de gökyüzünden Ölüdeniz’in harika görüntüsünü anlattılar. 

FTSO Başkanı Osman Çıralı, “Gazeteci arkadaşlara yamaç paraşütü keyfi yaşatmak istedik. Uçmak isteyenleri uçuruyoruz” derken; Deep Blue Şirketi Sahibi Hakan Koral da FTSO işbirliği ile gazeteci arkadaşları yamaç paraşütü ile uçurduk. Tecrübeli pilotlar ile birlikte tüm gazetecilerin gününü kutluyoruz” dedi. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN