Ölüdeniz Caddesi'nde altyapı çalışmaları başladı

ADM Elektrik Dağıtım Şirketi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Ölüdeniz Caddesi'nde altyapı çalışmaları başladı. Altyapı çalışmaları bittikten sonra Fethiye Belediyesi tarafından caddeye sıcak asfalt çalışmasını başlatacak.

PAYLAŞ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, hafta sonu yasakları sürecinde başlayan çalışmaları yerinde inceledi. Ölüdeniz Caddesi Erasta AVM’nin önüne kadar kazıldı. ADM şirketi tarafından elektrik telleri yer altına alınırken, MUSKİ ekipleri ise su hatlarında yenileme çalışması yapacak. Sorun görülen bölgelere müdahale edecek. Tüm altyapı çalışmalarının son bulmasıyla birlikte Fethiye Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışması başlayacak.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Planladığımız üzere hem sahil bandında hem Ölüdeniz Caddesi’nde altyapı çalışmaları başladı. ADM ve MUSKİ ekiplerimiz burada altyapı çalışmalarını hızla sürdürecekler. Fethiye Belediyesi olarak bölgeye sıcak asfalt işlemi gerçekleştireceğiz. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza bu süreçte vereceğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Daha güzel bir Fethiye için çalışıyoruz” dedi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN