Ogansia satış noktası açıldı

Türkiye'nin yerli takviye edici gıda firmalarından birisi olan Ogansia'nın, Fethiye satış noktası açıldı. Ogansia İş Ortağı Dila Çuhadar tarafından Fethiye'ye kazandırılan mağazada takviye edici gıdalar, içecek grubu, kozmetik ürünleri ve dezenfektanların satışı gerçekleştiriliyor.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Korona virüsü salgını sürecinde takviye edici gıdaların önemini anlatan Ogansia İş Ortağı Dila Çuhadar, bu süreçte herkesin bu ürünleri kullanmasını tavsiye etti. Tüm ürünlerin hammaddesinin Uzakdoğu kökenli Reji mantarı olduğunun altını çizen Çuhadar, salgın sürecinde mağazada üst düzey tedbirlerin alındığını belirtti. 

Ogansia İş Ortağı Dila Çuhadar yaptığı açıklamada, “3 ay önce Ogansia Fethiye satış noktasını ailemle ile birlikte kurduk. Şirketimiz sağlıklı ve kaliteli ürünler üretip, kendi modeli ile satışa sunan uluslararası bir şirkettir. 2015 yılında Yunus Emre Ogan tarafından kuruldu. Tamamen yerli bir firmadır. Ürünlerimiz tamamen doğaldır. İçinde hiçbir şekilde kimyasal barındırmamaktadır. Takviye edici gıda, içecek serisi olarak yeşil çay, kahve çeşitleri bulunmaktadır. Reji mantarının bütün ürünlerimizin hammaddesidir. Tedavi edici ve iyileştirici bir özelliğe sahiptir. Reji mantarı Uzakdoğu’da sıkça kullanılmaktadır” ifadelerini kullandı.  

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını söyleyen Dila Çuhadar, “Kozmetik, parfüm ve temizlik ürünlerimiz de bulunmaktadır. Günümüzde gıda takviyeleri çok tercih edilmektedir. Şu dönemde herkesin kullanması gerekmektedir. Dünya ve ülkemiz korona virüsü tehdidi ile karşı karşıya. Bu anlamda firmamızın gıda takviyeleri çok etkili. Bağışıklık sistemi için oldukça yararlı. Birçok bakteriye yönelik etkili olan el dezenfektanları bulunmaktadır. Dileyenler firmamızın web sitesinden online alışveriş yapabilmektedir. Satış mağazamızda da üst düzeyde tedbirlerimizi aldık. Sürekli dezenfekte işlemleri gerçekleştiriyoruz” dedi. 

Son olarak Ogansia’nın kendine özgü bir üyelik sistemi olduğunun altını çizen Çuhadar, “
3,5 yıl önce Ogansia ile tanıştım. Burada şöyle bir sistem var. Üyeler bu yöntemle çok ciddi kazançlar elde edebiliyor. Öğrenci, ev hanımı, çalışan veya çalışmayan herkes nu işi rahatlıkla yapabilir. Herkese tavsiye ediyorum. Ek kazanç için sitemizden ya da direk bizimle iletişime geçebilirler” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN