Nomade Gurme Fethiye'de

Fethiye'de hizmete giren Nomade Gurme, Türkiye'nin organik lezzetlerini Fethiye halkı ile buluşturdu. 22 Metrelik Yol üzerinde açılan işletme sağlıklı ve organik ürünlerden oluşan, geniş bir yelpazeye sahip. 

PAYLAŞ

Sucuktan peynire, tereyağından turşuya, sirkelerden bala kadar birçok ürünün yer aldığı Nomade Gurme; organik ve sağlıklı ürünleri Fethiye halkının hizmetine sunuyor. Alanında seçkin markaları bünyesinde bulunduran işletme, ürünlerinin kalitesi ile de adından söz ettiriyor. Nomade Gurme, açılışının ilk gününde yoğun bir ilgiyle karşılaşırken; yetkililer Kovid-19 tedbirlerinin alındığını vurguladılar. 

İşletme Genel Müdürü Erol Tutkun yaptığı açıklamada, “Uzun yıllar bu sektörde yer alan bir firmayız. Tecrübemiz ve hizmet anlayışımızla Fethiye halkının hizmetindeyiz. Farklı bir konseptimiz var. Nomade Gurme’de şarküteriden unlu mamullere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen doğal ve organik. Bize uğrayan vatandaşlarımız anında farkımızı anlayabilecekler” dedi. 

Şirket yöneticileri de “Tüm ürünlerimizi araştırarak temin ediyoruz. Kendimizin de gönül rahatlığıyla tüketeceği ürünleri raflarımıza taşıyoruz. Tamamıyla organik ve doğal... Herhangi bir şekilde içlerinde katkı maddesi bulunmamaktadır. Zeytinyağlarımız da erken ve tam zamanında hasat olarak ikiye ayrılmaktadır” diye konuştular. 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN