Muğla Ülkü Ocakları İhtiyaç Sahiplerine Yardım Kolisi Dağıttı

Muğla Ülkü Ocakları, Ramazan Ayı münasebeti ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor. 

PAYLAŞ

Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Muğla Ülkü Ocakları, Ramazan Ayı’nda da, ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmadı. 
Muğla Ülkü Ocakları tarafından, Türk Kızılayı Menteşe Şubesi’ne bağışlanan gıda kolileri ihtiyaç sahibi vatandaşlara ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde eğitim gören Azerbaycanlı öğrencilere ulaştırıldı. Muğla Ocakları Başkanı Burak Demire Türk Kızılay Menteşe Şube Başkanı Kenan Gürbüz, Kızılay gönüllüleri ve Ülkü Ocakları teşkilat mensupları tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılan gıda paketleriyle örnek bir dayanışmaya daha imza atıldı.
Muğla Ocakları Başkanı Burak Demirel konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Muğla Ülkü Ocakları olarak hem salgın sürecinde hem de Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destekte bulunmak amacıyla hazırladığımız gıda paketlerini ulaştırmaya devam ediyoruz. Yaşanan bu zorlu böylesi bir anlamlı çalışma için Türk Kızılay Menteşe Şube Başkanımıza, paketlerin hazırlanmasında ve dağıtımında destekte bulunan, emeği geçen camiamıza ve teşkilat mensuplarına teşekkür ederim.” Dedi.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN