Milletvekili Gökcan'dan Muğlaspor'a ziyaret

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Eray Çiçek yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Milletvekili Gökcan, her konuda yeşil beyazlı kulübün destekçisi olduğunu söyledi.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Eray Çiçek Muğlaspor’u ziyaret etti. Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar, Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, Bölge Temsilcisi Hüseyin Çelebi, Kulüp Müdürü Adem Korkmaz ve Teknik Direktör Tayfun Hut tarafından karşılanan Milletvekili Gökcan yönetim kuruluna başarılar diledi.
Yeni yönetim kurulunun çalışmaları hakkında Milletvekili Gökcan ve İlçe Başkanı Çiçek’e bilgi veren Kulüp Başkanı Uçar, Muğlaspor’un şehrin en büyük marka değeri olduğunu kaydetti. Şehrin bütün kesimlerinden ilgi ve destek beklediklerini ifade eden Başkan Uçar, ‘Sayın vekilimize ve ilçe başkanımıza nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum  Muğlaspor hepimizin ortak değeri ve sevdası. Kulübü her anlamda daha yukarılara taşımak için yönetim kurulumla birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz’ dedi.
Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek sözlerine başlayan Milletvekili Gökcan, ‘Muğlaspor için bugüne kadar verdiğimiz destekleri arttırarak sürdüreceğiz’ dedi. 
Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanı Uçar, Milletvekili Gökcan’a Muğlaspor formasını takdim etti.  


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN