MHP İlçe Başkanı Koronavirüsü Unuttu!

Dünyayı etkisi altına alan ve her geçen gün artan ölümlere neden olan Korona virüs nedeniyle salgının bulaşma riski arttığı için artık sarılma, öpüşme ve el sıkışma bırakıldı. Fakat Korona virüs salgınını MHP İlçe Başkanı unuttu. MHP Bodrum İlçe Başkanı Bahattin Kul, Bodrum'da yaptığı bir kafe ziyaretinde iş yerinde bulunan onlarca kişinin elini tek tek sıktı. Kul'un maske takmadığı gözlendi.

PAYLAŞ

Dünyayı etkisi altına alan ve her geçen gün artan ölümlere neden olan Korona virüs nedeniyle salgının bulaşma riski arttığı için artık sarılma, öpüşme ve el sıkışma bırakıldı. Fakat Korona virüs salgınını MHP İlçe Başkanı unuttu. MHP Bodrum İlçe Başkanı Bahattin Kul, Bodrum’da yaptığı bir kafe ziyaretinde iş yerinde bulunan onlarca kişinin elini tek tek sıktı. Kul’un meşke de takmadığı gözlendi.

Korona virüsü dünyada yayılmaya başladığında alınan ilk tedbirlerden biri de “tokalaşma” adetinin rafa kaldırılması oldu. Sık sık yıkanması istenen eller, virüsün bir insandan başka bir insana taşınması, oradan da yüzümüze götürülmesi yoluyla hasta etmesi bakımından en etkili araçlardan biri.

MHP Bodrum İlçe Başkanı Bahattin Kul’un, bir iş yeri ziyaretinde çekilen görüntüler bu kadarda olmaz dedirtti.  

İlçe Başkanı Bahattin Kul, bir iş yeri ziyaretinde Korona virüsü unuttu. Kul, yaptığı ziyarette 18 kişinin elini tek tek sıktı. Ayrıca İlçe Başkanı Kul ile birlikte iş yerine gelen 4 kişide, 18 kişinin elini sıktı.

Söz konusu bu görüntüler MHP Bodrum İlçe Başkanlığı resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı. Bazı vatandaşlar ise yaptıkları yorumlar ile Başkanı pandemi konusunda uyardıkları görüldü.

Ferdi Yavuz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN