LÖSEV Kampanya Çalışmalarına Başladı 

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), Kurban Bayramı öncesinde vekaletle kurban kampanyası çalışmalarına başladılar. Öte yandan LÖSEV İzmir İrtibat Bürosu görevlileri, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi önünde kayıtlı olan ailelerine kırmızı et paketlerinin dağıtımını gerçekleştirdiler. 

PAYLAŞ

LÖSEV İzmir Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı Gamze Berçin Edirne yaptığı açıklamada, “Bizim için çok önemli olan bir kampanya dönemindeyiz. Kurban Bayramı öncesinde ailelerimizi ziyaret ediyoruz. Ailelerimize kırmızı et paketlerimizi ulaştırmak için buradayız. Bize kayıtlı aileler gün içerisinde uğrayıp, paketlerini teslim aldılar. LÖSEV İzmir İrtibat Bürosu olarak tüm Ege Bölgesi’nden sorumluyuz. Bu bölgede 4 binden fazla ailemiz bulunmaktadır. Bu sayı Türkiye genelinde de 40 binden fazla” dedi. 

Kemoterapi gören hastaların bağışıklık sisteminin güçlü olması için kırmızı etin önemine değinen Edirne, “Lösemili Çocuklar Vakfı olarak 12 ay boyunca ailelerimize kırmızı et paketleri dağıtıyoruz. Çünkü çocuklarımızın beslenmesinde kırmızı et çok büyük önem arz ediyor. Kemoterapi gören hastaların bağışıklık sisteminin güçlenmesi için taze et tüketmesi gerekiyor. Bu yüzden vekaleten kurban bağışı kabul ediyoruz. Banka şubeleri, internet bankacılığı aracılığıyla ya da internet sitemiz üzerinden bizlere bağışlarını yönlendirebilirler. Ayrıca 0312 447 06 60 numaralı telefondan ulaşarak, bağışta bulunabilirsiniz” şeklinde ifadeler kullandı. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN