Şahiner, 'Fethiye'den ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum' 

Fethiye Kaymakamlığı personeli, Adana Vali Yardımcılığı görevine atanan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner için veda programı düzenledi. Devlet Su İşleri Fethiye Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen etkinliğe kaymakamlık birimleri ve resmi kurumlardaki görevliler katıldı. 

PAYLAŞ

Sohbet havasında geçen yemekli organizasyonda Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, başarılı personellere teşekkür belgesi sundu. Fethiye’den ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını kaydeden Kaymakam Şahiner, Fethiye’de çok güzel dostluklar kurduklarını ifade etti. Fethiye Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necla Yıldız, Şahiner’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken; yeni görevinde başarılar diledi. 

Fethiye Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necla Yıldız yaptığı açıklamada, “Böyle bir etkinliği düzenleyen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Sayın Kaymakamımızın tayini hepimiz için sürpriz oldu. Hizmetleri için teşekkür ediyoruz ve yeni görev yerinde başarılar diliyoruz” dedi. 

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner açıklamasında, “Misafir ettikleri için tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepimiz kamu görevlisiyiz. Belirli dönemlerde tayin durumumuz söz konusu… Yaklaşık 25 yıldan bu yana ülkemizin çeşitli yerlerinde görev yaptım. Görevime de devam ediyorum. Gittiğimiz her yerde sağlam dostluklar kurduk. Bu yüzden her tayinimizde içimizde çok büyük acılar yaşıyoruz. Fethiye’de görev yaptığım sürece tüm birimlerimiz ve kurumlarımızla işbirliği içinde çalıştık. Pandemi döneminde tüm arkadaşlarımız büyük gayret sarf ettiler. Bundan sonraki süreçte Adana’da bir evinizin olduğunu unutmayın. Oğlum askerden geldi ve burada mimarlık bürosu açtı. Kendisi burada olduğu için bir ayağımız da burada olacak. Fethiye’den içim parçalanarak ayrılıyorum” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN