Kutlama etkinlikleri kapsamında sahneye çıkacaklar

Fethiye Güzel Sanatlar Kültür Derneği Türk Halk Müziği Korosu, cuma günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi'nin 16. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında sahneye çıkacak. Dernek merkezinde hazırlıklarını son aşamaya getiren koro ve saz ekibi, birbirinden güzel türküleri seslendirecek.

PAYLAŞ

Cuma günü saat 20.00’da Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’ndeki konser için Şef Ali Tunç yönetiminde son provalarını yapan Fethiye Güzel Sanatlar Kültür Derneği Türk Halk Müziği Korosu, sevilen eserlerin yanı sırayöresel türküleri de söyleyecek.Fethiye Güzel Sanatlar Kültür Derneği Başkanı Hasan Kalkan, ücretsiz olan bu etkinliğe tüm vatandaşları davet etti. 

Konu hakkında açıklama yapan Fethiye Güzel Sanatlar Kültür Derneği Başkanı Hasan Kalkan, “Fethiye Güzel Sanatlar Kültür Derneği tarafından 21 Şubat Cuma günü saat 20.00’da Fethiye Özer Olgun Kültür Merkezi 16. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında aynı salonda Şef Ali Tunç yönetiminde Türk Halk Müziği konseri gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğimize tüm halkımız davetlidir. Konserimiz halkımızaaçık olup, ücretsiz sunulacaktır. Hep birlikte keyifli bir dinleti akşamı dileği ile saygılar sunarız. Öte yandan derneğimizde ses ve bağlama dersleri devam etmektedir. İlgi duyan herkesi aramızda görmek isteriz” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN