Kullukçu, 'Erken seçim olabilir'

CHP Fethiye eski İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, CHP Fethiye İlçe Yönetiminin çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kullukçu, 'Önümüzdeki zamanlarda erken seçim olabilir. Umuyorum ki arkadaşlarımız güzel sonuçlar alacaktır. Tek eksiğimiz kaldı Fethiye'den, Fethiyeli bir milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne göndermek. Umuyorum bunu önümüzdeki erken seçimde gerçekleştireceğiz' dedi. 

PAYLAŞ
Kullukçu, 'Erken seçim olabilir'
CHP Fethiye eski İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, CHP Fethiye İlçe Yönetiminin çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kullukçu, “Önümüzdeki zamanlarda erken seçim olabilir. Umuyorum ki arkadaşlarımız güzel sonuçlar alacaktır. Tek eksiğimiz kaldı; Fethiye’den, Fethiyeli bir milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermek. Umuyorum bunu önümüzdeki erken seçimde gerçekleştireceğiz” dedi. 
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

İlçe başkanlığı görevi sırasında, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde 25 yıl sonra CHP’nin Fethiye belediyesini kazandığını kaydeden Kullukçu, belediyenin hizmetlerine aralıksız devam ettiğini belirtti. Olası bir erken seçimde mevcut CHP Fethiye İlçe Yönetiminin başarılı sonuçlar alacağını kaydeden Kullukçu, ilçe başkanlığı döneminde yapılan genel seçimlerde CHP’nin Fethiye’de hep birinci parti olarak çıktığını söyledi. 

CHP Fethiye eski İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu yaptığı açıklamada, “31 Mart 2019 yerel seçim sürecini Fethiye’de hep birlikte yaşadık. O dönemde ilçe başkanı olarak ilçemizde CHP’nin seçim çalışmalarını yönettik. Büyük bir teveccühle 25 yıl sonra Fethiye’de belediye başkanlığını kazandık. Halkçı belediyecilik anlayışının nasıl olacağını vatandaşlarımıza ifade etmiştik. CHP’li Fethiye Belediyemiz, hizmetlerine devam ediyor” dedi. 

TEK EKSİĞİMİZ FETHİYE’DEN MİLLETVEKİLİ 
Erken seçim ihtimali olduğunu kaydeden Kullukçu, “Önümüzdeki zamanlarda erken seçim olabilir. CHP İlçe yönetimindeki arkadaşlara da başarılar diliyorum. Bu önemli süreci muhakkak Fethiye’de de yaşayacağız. 2011, 2015 yılı 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri ile 2018 yılındaki genel seçimlerde ilçe başkanlığı görevini yürüttüm. Bu seçimlerde CHP hep Fethiye’den birinci parti olarak çıktı. Bunun devam edeceğini düşünüyorum. Umuyorum ki arkadaşlarımız güzel sonuçlar alacaktır. Tek eksiğimiz kaldı; Fethiye’den, Fethiyeli bir milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermek. Umuyorum bunu önümüzdeki erken seçimde gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.  


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN