KAYMAKAM GÖKÇEKUYU'DAN SEYDİKEMER'E HÜZÜNLÜ VEDA

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu'nun görev yeri değişikliği sebebiyle Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından veda yemeği düzenlendi. 

PAYLAŞ

Yaklaşık 2 yıldır Seydikemer Kaymakamlığı görevini yürüten Kaymakam Haktan Gökçekuyu’nun görev yeri değişikliği dolayısıyla Seydikemer Belediyesi tarafından veda yemeği düzenlendi. Yemekte duygusal anlar yaşanırken, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Kaymakam Haktan Gökçekuyu’ya teşekkür etti. 

Yemeğe Siyasi Parti İlçe Başkanları, STK Başkanları, İlçe İdari Amirleri, Belediye Birim Müdürleri, Meclis üyeleri ve Muhtarlar katıldı. Veda yemeğinde Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Kaymakam Haktan Gökçekuyu’ya Seydiler kilimi ve Seydikemer’e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven de Seydiler namazlağı hediye etti.


Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz gecede yaptığı konuşmada “Gerek şahsım gerek Kaymakamımız Sayın Haktan Gökçekuyu ve diğer değerli katılımcılar olarak duygularımızı aktarmakta zorlandığımız kelimelere sığdıramadığımız hüzün dolu bir veda toplantısı oldu. 3 yıllık çalışma dönemimiz de uyum içerisinde, huzurlu bir ortamda, vatandaşa hizmet etmek için zaman mefhumu gözetmeden çalışmalarımıza devam ettik. Amacımız yeni bir ilçe olan Seydikemer’e güzel eserler bırakmaktı. Bunu da büyük oranda başardığımızı düşünüyoruz. Arkamızda bırakacağımız eserler sebebiyle, bizi hayırla anacak vatandaşlarımızın bizi unutmayacağını, biz bedenen burada beraber olmasakta kalplerimizin daima beraber olacağını, bir gün gelip tekrardan bir araya gelme ümidini taşıyarak hüzünlü bir şekilde Sayın Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya veda ediyoruz. Sayın Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya uyum içerisinde, huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı tanıdığı için şahsım ve tüm belediye çalışanlarımız adına teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde Seydikemer’e yaptığı katkıdan daha fazlasını sağlayacağına inanıyorum, kendisine bundan sonraki çalışmalarında ve hayatında başarılar diliyorum” dedi. 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün ardından konuşan Kaymakam Haktan Gökçekuyu; 
“3 yıl boyunca yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda Seydikemer Belediye Başkanı Sayın Yakup Otgöz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Düzenlenmiş olan bu yemek içinde ayrıca teşekkürlerimi dile getiriyorum. Hakkınızı helal edin, benimde hakkım varsa helal olsun. Allah’a emanet olun” diye konuştu. 

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven; “ Yaptığınız her şey için ben 65 mahalle muhtarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Gittiğiniz yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını dilerim. Sizleri özleyeceğiz” dedi. 

Hülya Kulalı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN