PANDEMİ SÜRECİNDE 10 BESTE YAPTI 

Türk müzik dünyasının önemli seslerinden birisi olan Selami Şahin, tatil için yine Fethiye'yi tercih etti. 400'den fazla bestesi olan ve bunun yaklaşık 300'ü hit olan ünlü sanatçı Selami Şahin, pandemi sürecinde 10 yeni beste yaptığını belirtti. 

PAYLAŞ

Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi’nde bulunan La Butik Maya Hotel’de tatilini sürdüren ünlü sanatçı Selami Şahin, sevenleri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor. Salgın sürecinde 6 aydır evinden çıkmadığını belirten Selami Şahin, 15 Ağustos Cumartesi günü Antalya’da organize edilecek konserde hayranlarına seslenecek. Pandemi sürecinde üretmeye devam ettiğini kaydeden Şahin, sevenlerine yeni albümün yanı sıra bir de hit olmuş 30 şarkının ünlü sanatçılar ile düetinden oluşan görüntülü CD’nin müjdesini verdi.

FETHİYE’Yİ VE ÖLÜDENİZ’İ ÇOK SEVİYORUM
Ünlü sanatçı Selami Şahin yaptığı açıklamada, “6. kez tatil için La Butik Maya Hotel’e geliyoruz. Sahibi Muhammet Kökten ve eşi, bizim kardeşimiz gibi. Burada kendi evimizde gibi hissediyoruz. Fethiye’yi ve Ölüdeniz’i çok seviyorum. Çalışanlar gerçekten çok özverili. Korona virüsü salgını nedeniyle çok gezip, dolaşamıyoruz. Akşamları sahile yakın yerlerde yemek yiyoruz. Fethiye’de her geçen gün daha ileriye doğru adımlar atılıyor. Yollar ve ışıklandırmalar günden güne daha güzel oluyor” dedi. 

6 AY EVDEN ÇIKMADIM
Korona virüsü salgını sürecinde 6 ay evden çıkmadığını belirten Selami Şahin, “Pandemi bütün sektörlere darbe vurdu. 6 aydır evimdeyim. Bu dönemde 10 yeni beste yaptım. Şarkıların notalarını yazarak zaman geçirdim. Üretmeye devam ettim ve ortaya güzel şarkılar çıktı. 6 aylık aranın ardından eşimle tatile çıktık. Salgın sürecinde hiç kimseyi eve misafir kabul etmedik ve misafirliğe de gitmedik. Yaşımdan dolayı dışarı çıkmadım. Eşim çok ilgilendi. Maske takmadan dışarıya çıkmadık. Tatilde de maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralına dikkat ediyoruz. Hem kendimize hem de karşımızdaki insanlara zarar vermemek için çok dikkat etmeliyiz” diye konuştu. 

15 AĞUSTOS’TA SEVENLERİ İLE BULUŞUYOR 
15 Ağustos’ta Antalya’da bir konser programı olduğunu anlatan Selami Şahin, “Korona sürecinden önce ayda 5 konserimiz oluyordu. Sahnelerle ve müzikseverle buluşmayı çok özledim. İnşallah bu virüs tamamen biter ve sahne çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ederiz. 15 Ağustos tarihinde Antalya’da bir konserim olacak. Şimdiden o heyecanı yaşıyorum. Yakın bir zamanda sevenlerimize bir sürprizim var. Sahnede okuduğum şarkıları videoya çektiler. Birçok ünlü arkadaşım ile düet de yaptım. 30 şarkıdan oluşan görüntülü bir CD çıkacak. Burada hit olan şarkılar yer alacak. Bir de yeni şarkılardan oluşan bir albüm yapmayı düşünüyorum. Ben üreten bir müzik adamıyım. Albüm yapmazsam olmaz. Müzikseverleri mutlu edecek çalışmalar hazırladım. Sevenlerimi çok özledim. Yakında korona geçecek ve sizlere buluşmaktan büyük mutluluk duyacağım. Selami Şahin yıllardır varsa sizlerin sevgisi ile var” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN