KAYMAKAM FIRAT THK'Yİ ZİYARET ETTİ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, THK Fethiye Şube Başkanı Mustafa Özkaya'ya ziyarette bulundu. Kaymakam Fırat, THK Fethiye Şubesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler alırken şubenin onur defterine düşüncelerini yazıp imzaladı.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaret kapsamında THK Fethiye Şube Başkanı Mustafa Özkaya’ya ziyarette bulundu. Bu ziyarete giderken bazı esnaflara hayırlı işler dileyen Kaymakam Fırat, esnafların dert ve dileklerini de dinledi. Esnaflar ve vatandaşlar, Kaymakam Fırat’a yeni görevinde başarılar dilerken Fethiye Eski Cami yanındaki Rıfat Şimşek’e ait Mirza Bey Çay Ocağı’nda İmam Hatip ve vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Daha sonra Paspatur Çarşısı’ndaki bazı esnaflarla da ayaküstü sohbet eden Kaymakam Fırat, THK Fethiye Şubesi önünde şube başkanı Mustafa Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Şube başkanı Mustafa Özkaya, Kaymakam Fırat’a THK’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardıktan sonra kurumun ilk yönetim kurulunun 83 yıl önce aldığı karar defterini gösterdi. 

Kaymakam Fırat, şubenin onur defterini de imzalarken Şube Başkanı Mustafa Özkaya, iade-i ziyaretinden dolayı Kaymakam Eyüp Fırat’a teşekkür etti. Özkaya “Tüzük gereği Kaymakamımız, şubemizin onursal başkanı. Yeni görevinde kendilerine başarılar diliyorum. Talimatları doğrultusunda ilçemizde havacılığı üst noktalara taşımak için gayret göstereceğiz” dedi. 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “İade-i ziyaretler kapsamında Türk Hava Kurumu Fethiye Şubemizi ziyaret ettik. Ev sahipliklerinden dolayı şube başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN