Gürsoy, Malatya'nın tanıtım yüzü oldu

Fethiye Fitness Center İşletmecisi Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy, gelen davet üzerine Malatya'daki etkinliğe katıldı. 2019 yılı Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonu olan Gürsoy, Malatya'nın tanıtımı için çekilen filmde Malatya'nın tarihi ve doğal güzellikleri arasında spor yaptı.

PAYLAŞ

Burada gençlere yönelik bir seminer de veren Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy, beslenme ve antrenman konularında da tavsiyelerde bulundu. Önümüzdeki dönemlerde Fethiye Belediyesi desteği ile gençlere sağlıklı beslenme ve spora yönelmeleri adına toplumsal bir proje başlatacağını kaydeden Gürsoy, bu konuda gereken özveriyi göstereceğinin altını çizdi.   

Fitness Eğitmeni ve Milli Sporcu Ali Osman Gürsoy yaptığı açıklamada, “Malatya’da çok güzel bir organizasyonda yer aldık. Orada bulunan bir spor salonunun sahibi olan Kürşat Günata’nın desteği ile bizi orada ağırladılar. Malatya’nın tanıtımında da yer aldım. Salon açılışında gençlerle seminer tadında bir buluşma yaşadık. Milli sporcu ve 2019 yılında şampiyon olmam dolayısıyla salonun yüzü olarak beni seçmeleri çok mutlu etti. Öte yandan Fethiye’nin tanıtımı açısından da önemli bir etkinlik oldu. Çok güzel geri dönüşler oldu. Malatya’da olduğumuz ilk günden son güne kadar basın da yanımızdaydı. Onlarla da ufak bir röportaj gerçekleştirdik. En kısa sürede Fethiye Belediyesi’nin de desteğini alarak, genç kardeşlerimizin sağlıklı beslenme ve spora yönelmeleri için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım” dedi. 

 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN