Kayaköy'de Çevre Temizliği Yaptılar

Fethiye'nin Kayaköy Mahallesi'nde yol kenarları, belediye işçileri ve gönüllüler tarafından temizlendi. Turizm sezonuna girilirken Fethiye'nin en çok turist çeken merkezlerinden Kayaköy, yol kenarlarına atılan çöplerden arındı. Muhtar Metin Ekiz, 'sezona girdiğimiz şu günlerde Fethiye Belediyesi'nin de desteğiyle çevre temizliği gerçekleştirmekten mutlu olduk' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Fethiye’nin Kayaköy Mahallesi’nde yol kenarları, belediye işçileri ve gönüllüler tarafından temizlendi. Turizm sezonuna girilirken Fethiye’nin en çok turist çeken merkezlerinden Kayaköy, yol kenarlarına atılan çöplerden arındı. Muhtar Metin Ekiz, “sezona girdiğimiz şu günlerde Fethiye Belediyesi’nin de desteğiyle çevre temizliği gerçekleştirmekten mutlu olduk” ifadelerini kullandı.
Fethiye’nin Kayaköy Mahallesi’nde girişten itibaren Gemiler Koyu’na kadar yol kenarlarında çevre temizliği gerçekleştirildi. Muhtar Metin Ekiz, Aza Süleyman Çoban ve Fethiye Belediyesi temizlik ekipleri ile gönüllüler, köy meydanından başlayıp Gemiler Koyu’na kadar çevre temizliği yaptılar. Yoldan geçen vatandaşların attığı pet şişeler ile diğer atıklar tamamen toplanırken olası bir orman yangınının da önüne geçilmiş oldu. Muhtar Metin Ekiz, çevre temizliğine katılanlara teşekkür ederek “Köyümüz bir turizm köyüdür. Bu kampanyaları sık sık yapacağız. Kayaköy’ün girişinden Gemiler Koyu’na ve Dar Boğaz’a kadar her yeri temizledik. Tatilcilerden ve vatandaşlarımızdan ricamız atıklarını yanlarında götürmeleridir” diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN