Katılımcılar ve ziyaretçiler fuarı değerlendirdi

Katılımcılar ve ziyaretçiler FETEX Fuarı’nı değerlendirdi. Fuarların tanıtım ve sektörün tedarikçiler ile buluşmasının önemine değinen firma temsilcileri ve turizmciler, ilginin yoğun olduğunu ifade ettiler.

Katılımcılar ve ziyaretçiler fuarı değerlendirdi
Güncel
Katılımcılar ve ziyaretçiler FETEX Fuarı’nı değerlendirdi. Fuarların tanıtım ve sektörün tedarikçiler ile buluşmasının önemine değinen firma temsilcileri ve turizmciler, ilginin yoğun olduğunu ifade ettiler.

Haber Editörü: Erdoğan Karagöz

Karacabey Kasap Restoran İşletmecisi Murat Karacabey, “Fuar olduk hareketli geçti. Fethiye ve bölgemizin tanıtımı açısından büyük önem taşıyor. İlk işletmemiz 35 yıl önce Seydikemer’de kuruldu. Dede mesleğimiz kasaplıktan geliyoruz. Babam da aynı şekilde. Biz üçüncü kuşağız. İkinci şubemizi Fethiye’de açtık 11 ay önce. Üçüncü şubemizi Göcek, dördüncü şubemizi ise Fethiye merkezde açacağız. Bunun çalışmaları devam ediyor. Nisan ayında açılışlarımız olacak” dedi. 
Gümüş Grup Su Arıtma ve Soğutma Sistemleri Sahibi Halil İbrahim Gümüşoğlu, “Organizasyona yoğun bir katılım oldu. İlgi oldukça güzel. Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemlerinin satışını yapıyoruz. Son yıllarda su arıtma sistemleri ile ilgili talep yoğun talep var. Halkımız bu konuda bilinçlendi” şeklinde ifadeler kullandı. 

Delron Ev Teknolojileri Grubu Satış Pazarlama Müdürü İsmail Ay, “Fethiye’de bayimiz Gümüş Grup. Fuara ilgi oldukça güzel. Türkiye’de ilk defa rezistans kullanmadan aynı zamanda suyu elektrolize etmeden üretilen kombiyi ev ısıtmada kullanıyoruz. 2-3 yıl süren ar-ge çalışmasının ardından müşterilerimize sunduk” dedi. 

Atlantik Tel Sahibi Fikret Koyuncu, “2020 yılı bazı sorunlarla başladı. Sezon öncesinde bunların çözülmesini diliyoruz. 2008 yılından bu yana hizmet sunuyoruz. Yeni yatırımlarla her geçen daha da gelişiyoruz. Panel ve çim çitleri çok yakında kendimiz üreteceğiz. Metrekarede 5 TL daha az bir maliyetle halkımıza sunacağız. En büyük sıkıntımız teknik eleman” dedi. 

FETOB Başkanı Bülent Uysal, “Bildiğiniz gibi turizm sektörü dünya ile rekabet halinde. Sürekli yenilenen ve yenilikler yapılması gereken bir sektör. FETEX tedarikçiler ve turizmcileri buluşturan bir organizasyon. Fethiye’de yapılıyor olması zaman açısından hepimiz için çok önemli. Şu günlerde birçok fuar iptal ediliyor. Çok fazla seyahat şansınız yok” şeklinde konuştu. 
Arzum Tekstil Sahibi Recep Teke, “Firma 10 yıldır bu fuara katılıyoruz. Geçmiş yıllarda Fethiye’de fuar olurdu olmazdı gibi birçok tartışmalar yapılıyordu. 10 yıldır fuarlarda yer aldığım için teşekkür plaketi takdim edildi. Burada yatak ve kendi imalatımız olan koltuk büyük ilgi görüyor. Fuarlar hem tanıtımımız hem de satışlarımızda önemli rol oynuyor. FRT Televizyonu’na da teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


 

Son Güncelleme: 07 Mart 2020 17:15

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN