Kadem Mete ile yola devam edilecek

1 şubat pazartesi günü yapılacak olan AK Parti Muğla İl Başkanlığı kongresi ile ilgili basın açıklaması yapıldı. Açıklamada Kadem Mete ile yola devam edileceği bildirildi.

PAYLAŞ

Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresi 1 Şubat Pazartesi günü yapılacak. Kongreyle ilgili AK parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ile İl Başkanı Kadem Mete ortak basın açıklamasında bulundular. Açıklamada “Mevcut İl Başkanımız Kadem Mete ile yolumuza devam edeceğiz.” Denildi.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“1 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 12.00’de Menteşe Spor Salonu’nda Muğla AK Parti İl Başkanlığı Kongremiz yapılacaktır. Genel Başkanımız, Liderimiz,  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da Kongremize video konferans yolu ile bağlanarak,  bizlere hitap edeceklerdir. Mevcut İl Başkanımız Kadem Mete ile yolumuza devam edeceğiz. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız Başkanımızla yeni dönemde daha güçlü bir yönetim oluşturacağız.  Hep birlikte Muğla’mız için güzel işler yapmayı sürdüreceğiz. AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan olarak bizler İl Başkanımız Kadem Mete ve tüm Teşkilatlarımızla yatırım ve hizmetlerimize devam edeceğiz. “Memleket işi gönül işi”,  “Yaparsa yine AK Parti yapar” şiarı ile 18 yılda yaptığımız yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın hedef koyduğu 2023 vizyonumuz çerçevesinde tüm dava arkadaşlarımızla birlikte yolumuza emin adımlarla yürüyeceğiz. Muğla’mız için inandığımız yolda kutlu yürüyüşümüze hep birlikte devam edeceğiz. Her şey sevgili hemşerilerimiz ve Muğla’mız için. Kongremiz şimdiden Partimiz, Muğla’mız ve sevgili hemşerilerimiz için hayırlı uğurlu olsun.”
 

Ferdi Yavuz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN