Japonlardan Ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan Motorlu Araçlar Teknolojisi Eğitim ve Uygulama Atölyesi Bölümü'nü Honda Temsicisi 3 japon ziyaret etti.

PAYLAŞ
Japonlardan Ziyaret
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan Motorlu Araçlar Teknolojisi Eğitim ve Uygulama Atölyesi Bölümü’nü Honda Temsicisi 3 japon ziyaret etti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Esra Kapıcı

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan Motorlu Araçlar Teknolojisi Eğitim ve Uygulama Atölyesi Bölümü’nü Fethiye Honda Bayisi Kıvrak Motor aracılığı ile 3 Japon ziyaret etti. Ziyarette öğrencilerin çalışmalarını inceleyen Japon temsilciler Uygulama Atölyesindeki parçalar be kullanılan malzemeler hakkında bilgi aldılar. Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Fethiye’miz  için büyük bir kazanç olan okulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz ileride büyük başarılar elde edeceklerdir. Bizlerde öğrencilerimizin başarılı olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN