İZMİR İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Fethiye Belediyesi, 'Dayanışma Yaşatır' sloganıyla İzmir'de meydana gelen 6.6. şiddetindeki deprem sonrası mağdur olan vatandaşlara destek için yardım kampanyası başlattı.

PAYLAŞ

İzmir'deki depremzedelere ulaştırmak üzere; kuru gıda, kıyafet, çocuk maması, battaniye, çocuk bezi, kadın pedi, mendil, oyuncak, ısınma ve ilk yardım gereçleri gibi acil ihtiyaç malzemeleri Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda toplanmaya başlandı. Covid-19 salgını nedeniyle kullanılmış malzemeler kabul edilmezken, yardımda bulunmak isteyen vatandaşların, ihtiyaç malzemelerini 3 Kasım Salı Günü saat 17.30’a kadar, FBKM’ye ulaştırmaları istendi.
Fethiye halkını yardım kampanyası için desteğe davet eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “İzmir halkımıza tekrar tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Fethiye Belediyesi olarak başlattığımız bu kampanyamız 3 Kasım Salı günü saat: 17.30’da sona erecek ve araçlar İzmir’e yola çıkacak” dedi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN