Işık Taban imza günü için FETAV'da Fethiyelilerle buluşacak

Işık Taban söyleşi ve imza gününde Fethiye halkı ile FETAV'da bir araya gelecek. FETAV Başkanı Dilek Dinçer söyleşi ve imza gününe tüm Fethiye halkını davet etti.

PAYLAŞ
Işık Taban imza günü için FETAV'da Fethiyelilerle buluşacak
Işık Taban söyleşi ve imza gününde Fethiye halkı ile FETAV’da bir araya gelecek. FETAV Başkanı Dilek Dinçer söyleşi ve imza gününe tüm Fethiye halkını davet etti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Söyleşi ve imza gününden bahseden FETAV Başkanı Dilek Dirçer, “FETAV olarak yeni bir döneme giriyoruz. Yoğun çabalar içerisindeyiz, öğrencilere yönelik eğitim çalışmalarımız başladı. Büyüklere göre yaratıcı yazma, yoga gibi etkinliklerimiz var. Bu yoğunluk arasında güzel bir etkinliği de ev sahipliği yapacağız. Sevgili Işık Taban’ın son çıkan kitabının imza günü düzenliyoruz. Kendisi Fethiye’nin kültür yaşamına, tarihine ışık tutuyor, adından da ilham alıyor sanıyorum. 27 Eylül 2021 günü saat 14’de FETAV’da söyleşi ve imza günümüz var. Tüm Fethiyelileri bekliyoruz. Hem güzel anıları paylaşacağız hem kitap imza törenine katılacağız. Birlikte olmanın mutluluğunu yaşayacağız, herkesi bekliyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN