FETAV Projelerine ara vermeden devam ediyor

FETAV bünyesinde yapılmakta olan projelere yenileri eklendi. Geniş bir proje yelpazesine sahip olan FETAV yeni alanlarda da projeler geliştiriyor. Etkinlik alanlarından bahseden FETAV Başkanı Dilek Dinçer, 'Robotik kodlama, yaratıcı yazma, drama, akıl oyunları, biriç, satranç, İngilizce, Almanca gibi kurslarımız ve atölye çalışmalarımız var' dedi.

PAYLAŞ
FETAV Projelerine ara vermeden devam ediyor
FETAV bünyesinde yapılmakta olan projelere yenileri eklendi. Geniş bir proje yelpazesine sahip olan FETAV yeni alanlarda da projeler geliştiriyor. Etkinlik alanlarından bahseden FETAV Başkanı Dilek Dinçer, “Robotik kodlama, yaratıcı yazma, drama, akıl oyunları, biriç, satranç, İngilizce, Almanca gibi kurslarımız ve atölye çalışmalarımız var” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

BÜYÜKLERE YÖNELİKTE ETKİNLİKLERİMİZDE VAR
Yetişkinler için olan etkinliklerden de bahseden FETAV Başkanı Dilek Dinçer, “Biz de yoğun çabalar içerisindeyiz. 2021-2022 öğretim yılında çocuklarımızın iyi yetişmelerine ve mutluluklarına odaklandık. Onun için robotik kodlama, yaratıcı yazma, drama, akıl oyunları, biriç, satranç, İngilizce, Almanca gibi kurslarımız ve atölye çalışmalarımız var. Ayrıca büyüklere yönelikte etkinliklerimiz var, biriç, İngilizce, yoga, yaratıcı yazma var drama da olabilir. Tüm Fethiyelileri etkinliklerimizden yararlanmaya davet ediyoruz. Yoğun çaba içerisindeyiz umarım beklentilerimiz ve katılımcıların beklentilerini cevap verebiliriz diye düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

BU YIL BURS İÇİN ÇOK FAZLA BAŞVURU VAR
Fethiye’de başarı seviyesinin yüksek olduğuna da değinen Başkan Dinçer, “Bu yıl çok fazla başvuru var, her yıldan daha fazla. Biz gurur duyduk çocuklarımızın başarısıyla çok güzel okullar kazanmışlar. Tıp, Diş Hekimliği, Hukuk, Mühendislikler var çok güzel başarı yakalamış Fethiyeli gençlerimiz hepsini kutluyorum. Biz hepsine burs vermeye çalışıyoruz, onun için çaba içerisindeyiz. Gördüğünüz gibi arkadaşlarımız inceliyorlar başvuruları, dilekçeleri inceleyip seçim yapıyorlar. Amacımız hepsine burs verebilmek, burs verebilecekleri de FETAV’a bekliyoruz çocuklarımıza destek olmak adına” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN