İlçe Başkanı Öztürk, 'Amacımız gençleri spora teşvik etmek'

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Aykaç ve Salih Dündar ile birlikte Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yanındaki kapalı spor salonunda ve tadilatı devam eden Fethiye İlçe Gençlik Merkezi Spor Kompleksinde incelemeler gerçekleştirdi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk 'İlçemiz gençlerini spora teşvik etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz' dedi.

PAYLAŞ

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Dündar ve Zafer Aykaç ile birlikte Fethiye Gençlik Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit’i ziyaret ederek, kapalı spor salonun ve Gençlik Merkezi Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu. Her iki salondaki çalışmaları yerinde inceleyen İlçe Başkanı Öztürk, “İlçemiz gençlerini spora teşvik etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Fethiye Kapalı Spor Salonu, 1980 yılı öncelerinde yapılmış bir salon. Bizim de okul dönemlerimizde burada müsabaka yaptığımız bir salon. Artık çok eskimiş ve yıpranmış bir salon konumundaydı. 2019 yılında tadilatı yapıldı ve ciddi bir harcamayla uluslararası maçlar yapılacak boyuta geldi. Tadilat sonrası çok güzel bir salon haline gelmiş” diye konuştu. 

Kapalı Spor Salonun ardından Gençlik Merkezi Spor Kompleksinde gerçekleşen tadilat çalışmaları hakkında bilgiler alan İlçe Başkanı Öztürk, “İlçe Gençlik Müdürlüğümüz bünyesinde 18 çeşitli spor dalımızın olduğunu öğrendik. Gençlik Merkezimiz entegre bir spor merkezi haline gelmiş. Binamızda eksiklikler olduğu için, yeni bir çalışma başladı. Bu çalışmanın süresi 45 gün. Bu tadilat çalışmasının ardından merkezimiz, gençlerimizin hizmetine sunulacak. İlçemiz genelinde bin 800 civarında lisanslı sporcu ve Gençlik Spor Kulübü bünyesinde de 900 civarında sporcu gencimiz bulunuyor. AK Parti olarak ilçemiz gençlerini spora teşvik etmek amacıyla gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Amacımız gençlerimiz sporla birlikte zihinde bir gençlik oluşturmak. Bu anlamda ben bu spor komplekslerinin yapımında ve tadilatında emeği geçen AK Parti Muğla Milletvekillerimiz Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’e, İl Başkanımız Kadem Mete’ye, İl Gençlik ve Spor Müdürümüz Ömer İlman ve İlçe Müdürümüz Harun Reşit Yiğit’e teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  
 

Emrullah Gök

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN