İl Başkanı Korkmaz'dan teşekkür ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, ziyaret programı kapsamında Cumhur İttifakı ortağı olan AK Parti'nin Fethiye ilçe yönetimini de ziyaret etti. İl Başkanı Korkmaz, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'e ziyaretin anısına Osmanlı Tuğrası hediye etti.

PAYLAŞ

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz beraberinde il ve ilçe yöneticileri ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ü ziyaret etti. İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ı, İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Sohbet havasında geçen ziyarette ülke ve bölge gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. 

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi 25 Ekim’de il kongremizi yaptık. Pandemiden dolayı teşekkür ziyaretlerini bekletmiştik. Salgın azalmasından dolayı ilçe başkanlarımızı ve bölgede bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Meslek odaları ziyaretleri ile esnafımızın durumu hakkında bilgi alıyoruz. Bunun yanında her ilçede Cumhur İttifakı belediye başkanları ve AK Parti ilçe başkanlarımızla da bilgi alışverişinde bulunuyoruz” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Bu ziyaretler uzun zamandır devam eden Cumhur İttifakı çalışmalarının süreceğinin işaretidir. Biz her ortamda istişare halindeyiz. Muğla özelinde de MHP İl Başkanı Sayın Mehmet Korkmaz ile İl Başkanımız Sayın Kadem Mete sürekli diyalog halindeler. Bundan sonraki süreçte işbirliğimiz güçlü bir şekilde ilerleyecektir” diye konuştu. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN